Yardım Redmi Note 8 Mobil Veri Kapanıyor Sürekli

burakalaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
PHP Developer
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.8 I Kararlı 11.08.0 (PCOMIXM)
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba Mi forum üyeleri,

Sürekli yaşadığım sorun artık bende gına getirdi.

Sorun şu şekilde;

Belli aralıklarla internet erişimi kesiliyor, bildirim çubuğunu açtığımda mobil veri açık gözüküyor fakat GSM hattımın ne kadar çektiğini gösteren yerde yani sarj göstergesinin sol tarafında sim kartın ne kadar çektiğini gösteren yerde 4.5 G yada H+ gibi gösterge gözükmüyor kapalı gözüküyor.
Çift sim kullanıyorum tek sime düşürdüm sorun yine devam ediyor ilk aldığım zamanlarda böyle bir sorun yoktu ayarlar yaparken vs mi yanlışlık yaptım bilmiyorum.

Sorunumu şuanlık geçici çözüm olarak şu şekilde çözüyorum telefonun uçak modunu açıp kapatıyorum düzeliyor fakat geçici sürekli bu döngü devam ediyor aşırı rahatsız edici bir durum psikolojisini bozuyor insanın.
Lütfen bu konuda bir çözüm bulursanız çok sevinirim, şuan telefonumda tek şikayetçi olduğum nokta bu onun dışında hiç bir sorunum yok çok şükür.

Sezer.sezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Redmi not 8
Konular
2
Valla herkeste ayni sorun var ben kac kisiyi taniyrsam bende dahil herkes de aynı şekilde sorun var İnternet gidiyor mobil veriyi kapatip açınca düzeliyor xaomia redmi modelleri ucuz olduğu için nolacak mutlaka sorunlu bir seyleri cikiyor

Oyla:

burakalaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
PHP Developer
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla herkeste ayni sorun var ben kac kisiyi taniyrsam bende dahil herkes de aynı şekilde sorun var İnternet gidiyor mobil veriyi kapatip açınca düzeliyor xaomia redmi modelleri ucuz olduğu için nolacak mutlaka sorunlu bir seyleri cikiyor
Mobil veri açıp kapatılınca değil, uçak moduna alıp tekrar kapatıyorum o şekilde açılıyor mobil veri Sinyal göstergesinde.

Oyla:

Sezer.sezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Redmi not 8
Konular
2
Birde benim not 8 de dikkatimi ceken bir olay var bunu bir kaç telefon da daha denedim not 8 de ayni sende dene mutlaka aynidir sinyal anteni telefonu eline alarak internetden mobil veride indirme yaparak bakinca çok yavaş telefonu elinden bırakınca daha iyi çekiyor ve indirme hızı yükseliyor

Oyla:

burakalaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
PHP Developer
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde benim not 8 de dikkatimi ceken bir olay var bunu bir kaç telefon da daha denedim not 8 de ayni sende dene mutlaka aynidir sinyal anteni telefonu eline alarak internetden mobil veride indirme yaparak bakinca çok yavaş telefonu elinden bırakınca daha iyi çekiyor ve indirme hızı yükseliyor
Evet Xiaomi de şuan yaşadığım tek sıkıntı bunlar diyebilirim telefonla görüşürken mobil veri kullanamama vs. Gibi internet problemi hep

Oyla:
Üst Alt