Haber Redmi Note 8 Miui 12.5 Global güncellemesi hazır

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Redmi Note 8 için MIUI 12.5 Global güncellemesi hazır. (V12.5.1.0.RCOMIXM)

Ne zaman geleceği belli değil, lütfen sormayın.

Plana uy, bana güven 👍

Kaynak: xiaomiui

Ayrıca ek bir kaynak daha; Kaynağı aldığı telegram grubunun direk Xiaomi serverlerine erişimleri var muhtemelen 1-2 gün içerisinde yayınlanır güncelleme

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Umarim gelir artık. Gerci gelse de memnun kalmiyoruz orasi ayri konu.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kaynak: xiaomiui

Ayrıca ek bir kaynak daha; Kaynağı aldığı telegram grubunun direk Xiaomi serverlerine erişimleri var muhtemelen 1-2 gün içerisinde yayınlanır güncelleme

Hiç bir yere erişimleri yok hocam. İşin aslı erişimi olan gruplardan izinsiz alıp paylaşıyorlar.

Hatta geçtiğimiz aylarda sistem erişimi olan kaynaklardan biri hırsızları tespit etmek için olmayan bir güncellemeyi paylaşmıştı. Xiaomiui de sazanlık yapıp güncelleme geldi, ilk bizde, bizim erişimimiz var falan diyerek kendi gruplarında paylaşmıştı. :D Sonra özür dilediler tekrar olmayacak falan uzlaştılar, 3 gün sonra yine aynı şey. Bildiğiniz rezalet yani, link sahipleri çok sinirlendiler ama xiaomiuinin sazanlıkları esasında komikti, ben eğlendim en azından. Oradan buradan çalıp kendini özel göstermeye çalışan sıradan adamlar özetle. Çok da güvenmeyin bunların kehanetlerine. 5 tahminlerinin biri tutar, gizemli havalarda biliyoruz da söylüyoruz derler, diğerlerini silerler facepalm~~

Üst Alt