MIUI 12.5 Redmi note 8 miui 12.0.6 dan 12.5 e güncelleme

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Merhabalar redmi note 8 (2019) miui global 12.0.6 var bl kilitli. Miui 12.5 e yükseltmeye çalışırken böyle bi hata veriyor nasıl yükseltebilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Terazi96

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akmyrat
Cihazım
not 8
Konular
0
Selam bende aylardir onun arastirmasini yapiyorum anca sen iki paketin arasindaki miui 12.0.2.0 guncellemesini almamissin once o guncellemeyi kurman lazim sonra miui 12.5.1.0 kurman lazim

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selam bende aylardir onun arastirmasini yapiyorum anca sen iki paketin arasindaki miui 12.0.2.0 guncellemesini almamissin once o guncellemeyi kurman lazim sonra miui 12.5.1.0 kurman lazim
Hocam çok araştırdım ama bir türlü 12.0.2 ye de geçemedim zaten güncellemede güncelleme yok diyor indirerek denediğim dosyalarlada olmadı bi türlü bu sürümün performansını beğenmedim hem şarj hızlı bitiyor hemde az önce telefon kendi kendine kilitlendi kapatıp açınca düzeldi.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Hocam çok araştırdım ama bir türlü 12.0.2 ye de geçemedim zaten güncellemede güncelleme yok diyor indirerek denediğim dosyalarlada olmadı bi türlü bu sürümün performansını beğenmedim hem şarj hızlı bitiyor hemde az önce telefon kendi kendine kilitlendi kapatıp açınca düzeldi.
hocam ekran fotosunu paylatığınız alandaki 3 noktadan en son paketi indir i seçip indirir misiniz ( yavaş indirirse iptal edip tekrar deneyin ) belki bundan sonra kontol ettiğinizde güncelleme gözükür

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
hocam ekran fotosunu paylatığınız alandaki 3 noktadan en son paketi indir i seçip indirir misiniz ( yavaş indirirse iptal edip tekrar deneyin ) belki bundan sonra kontol ettiğinizde güncelleme gözükür
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yok hocam olmuyor 12.0.6 yı indiriyor yinede bıktım yahu

Terazi96

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akmyrat
Cihazım
not 8
Konular
0
tamam ama bende senin sorununu paylaşiyorum bende 12.0.2.0 geçemiyorum

Ferhat41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
2
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu videodaki yöntemle sürüm düşürülüyor video iyi izleyin detaylı şekilde anlatılıyor eğer cihaza IMEI atıldıysa uçma riski var bu işlemleri yaparken dikkatli olmanız gerekir herhangi bir hataya maruz kalmanızda forum ve şahşım sorumluluk kabul etmemektedir

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Üst Alt