MIUI 12 Redmi Note 8 - Mi Room Beta Rom 20.7.9 Durduruldu-

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Denedim hatta kullaniyorim eski sürüme göre daha iyi diyebilirim takilmalar gitmiş ama hala tam oturmamış bana göre şarj olarak hala Eu betayla ayni
Şarj pek umrumda değil pek kullanmıyorum zaten telefonu, miroom 20.3.26 daki performansı arıyorum

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Şarj pek umrumda değil pek kullanmıyorum zaten telefonu, miroom 20.3.26 daki performansı arıyorum
Ben şu an tam dediğin yerdeyim, biraz daha kalacak gibiyim. Özlemişiz 20.3.26 yı...

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ben şu an tam dediğin yerdeyim, biraz daha kalacak gibiyim. Özlemişiz 20.3.26 yı...
Şimdi sen böyle deyince gecesim geldi, miui12 deki görsellik ile miui11 deki performans arasında gitgeller yaşayıp. Görselliği seçiyorum. Eu beta son sürüm deyim baya düzelmiş aslında herşey. Miroom ve miuitr 20.7.2 romlarını deneyeceğim gibi gözüküyor ama üşeniyorum ya

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Şimdi sen böyle deyince gecesim geldi, miui12 deki görsellik ile miui11 deki performans arasında gitgeller yaşayıp. Görselliği seçiyorum. Eu beta son sürüm deyim baya düzelmiş aslında herşey. Miroom ve miuitr 20.7.2 romlarını deneyeceğim gibi gözüküyor ama üşeniyorum ya
Aynen, sana katılıyorum hocam ancak benim için bu aralar performans önemli.
Bir önceki romum eu beta 20.7.2 idi ve baya hoşuma gitmişti. Yalnız deneyimlerimize göre bizim makine için şu ana kadar gelmiş en stabil ve akışkan rom bence kesinlikle MiRoom 20.3.26 idi. Haa, bu demek değil ki illa bunda kalalım. Değil, ancak dediğim gibi benim için bu aralar 12 nin arayüzü değil, performans gerekli. Bilahare elbette ki ilk yayımlanan stabil, performanslı Eu ya döneceğim...

Son düzenleme:

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
Bu yeni sürümünün md5 değeri elinizde varsa paylaşırmısınız ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
*** Güncelleme :

Mi room :
ChangeLog :
Resmi değişiklikler:

Kontrol merkezi şimdi saati ve tarihi gösterir.
Güncellenmiş tarayıcı: Sistemin karanlık modundaki ayarların görüntülenmesi düzeltildi.
Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.

MiRoom ekibinden değişiklikler:
Sesli mesaj kullanarak gelen bir aramayı cevaplamanıza ve kayıt cihazına bir aramayı kaydetmenize olanak tanıyan Ai Call Assistant (AI arama asistanı) eklendi.
Galeri sürümü güncellendi: yeni filtreler ve çevrimiçi buluttan video görüntüleme yeteneği eklendi.
Masaüstünün güncellenmiş versiyonu: animasyon ve jestlerin optimizasyonu, son menüdeki uygulama simgesini tıklayarak uygulama hakkında bilgi açma yeteneği.
Güncellenmiş takvim sürümü: güncellenmiş arayüz tasarımı.
Sağlık uygulamasının güncellenmiş sürümü: kan basıncını izlemek için destek eklendi.
Çinli geliştiricilerin kontrol merkezindeki değişiklikler nedeniyle, hava durumu artık bildirim sekmesinde görüntüleniyor.
Düzeltme ekleri ve çeviri.

Güncelleme Yöntem 1 :
* Ota üzerinden indirip, direk kuralım.

Güncelleme Yöntem 2 :
* Mİ ROOM u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız MI ROOM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.

Üst Alt