MIUI 12 Redmi Note 8 Masik Premium - OFFICIAL | 10 Q (30.08.2020)

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Bu gün telegramdan okudum Olay biraz farklı Masik yapımcısı üzgün şöyle diyorki ben kullanıcılar ne istediyse onları yaptım elimden geldiği kadar memnun etmeye çalıştım diyor ama karşılığını fazla alamamış o anlamda yazmış bağış yapan çok az kişi var diyor destek az o yüzden emeğinin karşılığını görene kadar durdurmuş e altta kendi hesaplarını eklemiş adamda kendince haklı bir kaar görmezse neden gece gündüz çalışsınki :)
Haklısın, biz de burda armudun sapı üzümün çöpü muhabbeti yapıyoruz. Geliştiricilerin desteklenmesi gerekli...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Haklısın, biz de burda armudun sapı üzümün çöpü muhabbeti yapıyoruz. Geliştiricilerin desteklenmesi gerekli...
Her ihtimale karşı arşivliyorum Masik 14'ü. Bir gün ola ki özletirse döneriz kendisine.
Bineanaleyh kendileri fevkaledenin fevkinde idi... ;(

Son düzenleme:

ayhanaykut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan aykut
Cihazım
redmi note3
Konular
3
redmi note 8 için AOSP romlarda dahil olmak üzere 30 den fazla rom yapımcısı var,hadi onları bırakalım doğrudan miui tabanlı rom yapanlara gelelim,nerede ise 10 a yakın kişi yada site sayabiliriz ,bildiğiniz gibi miuipro hariç diğerleri ücretsiz. eğer hobi olarak bu işi yapmıyorlarsa bağış ile hayatlarını idame etmeyi düşünüyorlarsa zaten baştan kaybetmişler ,çogu zaten birbirinin türevi gibi ve hemen hemen hepsinde de az yada çok bug oluyor ,sonuçta evet atla deve oranında bir bağiş yapılmıyor ama garantisiz olarak 1200 liraya satılan bir telefonun çok fazla bağışçısının olmaması da normal.
birde genel olarak birden fazla telefonda çalışıyorlar ve bazende rom geliştirilmesi istenen telefonun da geliştiriciye para olarak bağışlanması gerekebiliyor,yani henüz ortada hiç bir şey yok iken hayali bir yatırım yapıyorsunuz doğal olarakta üç kere düşünüyorsunuz,
son olarakta kullanıcı romu görmeden,kullanmadan doğrudan bagış isteyerek romu bir nevi pazarlamaya çalışan geliştiriciler oluyor ki ,bu defada beş kere düşünüyorsunuz,
normal olarak bana göre en az 25-50-100 tl aralığında olması gereken bir rakamı ,google playden herhangi bir programı satın alırken önce fiyatına baktıgınız için bazen vazgeçebiliyorsunuz çünkü ne aldığınızı yada alacağınızı henüz kullanmadan gerçekten işinize yarayacakmı bilmeden,duruyor ve almamayı tercih ediyorsunuz.
bu işi geçinmek için yapmayı düşünenler bence iki kere daha düşünmeli

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
redmi note 8 için AOSP romlarda dahil olmak üzere 30 den fazla rom yapımcısı var,hadi onları bırakalım doğrudan miui tabanlı rom yapanlara gelelim,nerede ise 10 a yakın kişi yada site sayabiliriz ,bildiğiniz gibi miuipro hariç diğerleri ücretsiz. eğer hobi olarak bu işi yapmıyorlarsa bağış ile hayatlarını idame etmeyi düşünüyorlarsa zaten baştan kaybetmişler ,çogu zaten birbirinin türevi gibi ve hemen hemen hepsinde de az yada çok bug oluyor ,sonuçta evet atla deve oranında bir bağiş yapılmıyor ama garantisiz olarak 1200 liraya satılan bir telefonun çok fazla bağışçısının olmaması da normal.
birde genel olarak birden fazla telefonda çalışıyorlar ve bazende rom geliştirilmesi istenen telefonun da geliştiriciye para olarak bağışlanması gerekebiliyor,yani henüz ortada hiç bir şey yok iken hayali bir yatırım yapıyorsunuz doğal olarakta üç kere düşünüyorsunuz,
son olarakta kullanıcı romu görmeden,kullanmadan doğrudan bagış isteyerek romu bir nevi pazarlamaya çalışan geliştiriciler oluyor ki ,bu defada beş kere düşünüyorsunuz,
normal olarak bana göre en az 25-50-100 tl aralığında olması gereken bir rakamı ,google playden herhangi bir programı satın alırken önce fiyatına baktıgınız için bazen vazgeçebiliyorsunuz çünkü ne aldığınızı yada alacağınızı henüz kullanmadan gerçekten işinize yarayacakmı bilmeden,duruyor ve almamayı tercih ediyorsunuz.
bu işi geçinmek için yapmayı düşünenler bence iki kere daha düşünmeli
Anladım hocam

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Himm denemek lazım miui 12 ye geçtiğimde deneyeceğim teşekkürler.
Benim magisk te hide bölümü yok daha önce vardı ama masik x rom dan önce Globe Roma geçmiştim rom rootlu geliyordu Globe kaldırdım masik yaptım ama hala magisk te hide bölümü yok yardımcı olabilir misiniz

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Benim magisk te hide bölümü yok daha önce vardı ama masik x rom dan önce Globe Roma geçmiştim rom rootlu geliyordu Globe kaldırdım masik yaptım ama hala magisk te hide bölümü yok yardımcı olabilir misiniz
Masik yapimcisi kaldirmiş olabilir

İbrahim kavak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco X3 (Karna)
Konular
34
Magisk in ayarlarından aktif ederden gelir hocam

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek