Yardım Redmi Note 8 kendi kendine kapanma

• Konbuyu başlatan Fire
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 545

Fire

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
38
Az önce telefonumda Instagram'da dolaşırken şarjı 50 iken kendi kendine kapandı yeniden başlamaya çalıştı ama redmi yazısı geliyor sonra gidiyor yine geliyor bunu dört kez tekrarlayınca ben kendim müdahale ettim 10 saniye power tuşuna bastım telefon açıldı bunu yapma sebebi nedir ? Garantisi devam ediyor eğer donanımsal bir sorun ise garantiye götürebilirim cevaplarsanız çok teşekkür ederim iyi forumlar

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Az önce telefonumda Instagram'da dolaşırken şarjı 50 iken kendi kendine kapandı yeniden başlamaya çalıştı ama redmi yazısı geliyor sonra gidiyor yine geliyor bunu dört kez tekrarlayınca ben kendim müdahale ettim 10 saniye power tuşuna bastım telefon açıldı bunu yapma sebebi nedir ? Garantisi devam ediyor eğer donanımsal bir sorun ise garantiye götürebilirim cevaplarsanız çok teşekkür ederim iyi forumlar
Hocam bı defa olduysa telefon yazılımdan hata vermistir belki yeniden başlatmaya çalışmıştır ama bir kaç defa olduysa veya devam ediyosa garantiye gönderin hiç düşünmeyin

Oyla:

Fire

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
38
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bı defa olduysa telefon yazılımdan hata vermistir belki yeniden başlatmaya çalışmıştır ama bir kaç defa olduysa veya devam ediyosa garantiye gönderin hiç düşünmeyin
Yok hocam aldım alalı ilk defa oldu ben şey diye düşündüm belki ben hard reset atmıştım telefona fakat Xiaomi clouddan ana ekran yedeği almıştım resetten sonra ana ekran yedeği ile telefonu yükledim o bir hataya sebep oldu sanırsam

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Yok hocam aldım alalı ilk defa oldu ben şey diye düşündüm belki ben harf reset atmıştım telefona fakat Xiaomi clouddan ana ekran yedeği almıştım resetten sonra ana ekran yedeği ile telefonu yükledim o bir hataya sebep oldu sanırsam
Tekrarlanırsa hiç uğraşmayın servise gönderin olmuş olabilir ama bı defa sıkıntı yok demektir

Oyla:

Fire

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
38
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi tekrar bu sefer ana ekran yedeğini de sildim o şekilde sıfırdan kurdum telefonu şuan stabil bir sorun yok gibi

Oyla:
Üst Alt