Soru Redmi note 8 kenarlarda nokta nokta izler

mrtalidyg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.0.3.0 global kararli
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Redmi note 8 alali 1 yil oldu ve hep titiz kullanip hic cikarmadan kilif kullanmama ragmen kenarlarda nokta nokta minik izler olustu sanki biri igne batirmis gibi duruyor cunku izler igne ucu gibi telefon hic kenarlardan darbe almadi arka ve on kisimda hic bir iz yok sadece kenarlarinda var sizdede ayni izler varmi? Neden olmus olabilir zamanla kenarlar soyuluyomu? Baska telefon olmadigi icin cekemedim resmini ama kilifini cekebildim sizce kilifdan dolayimi o izler olusmus olabilir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kullandigim kilif bu ayrica kilifada baktim ic kismina o izlere sebebiyet verebilcek bi bolumu varmi diye kilifin ici dumduz ve puruzsuz nasil olustuklarini anlamadim biturlu eger sizdede ayni telefon varsa ve 1 yildir surekli kilif ile kullaniyosaniz lutfen sizde kontrol edin sizdede benzer izler varmi diye (isikta dahada belli oluyo) ve lutfen bana soyleyin gonderiye yorum olarak

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
6-7 aylık note 8'im var bende böyle bir sorun yok.2-3 aydır sizin kullandığınız kılıfa yakın bir kılıf kullanıyorum ondan önce de spigen marka kullanıyordum.Ne kadar etkisi olur bilmiyorum ama etil alkolle temizlemeyi bir deneyin derim

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam ben haftada bir telefonu ve kılıfı ıslak mendille iyice silerim. Çünkü kılıfı hiç çıkarmadan kullandığınızda toz parçaları yine kenarlardan kılıfın içine giriyor ve böylece bu küçük izlere sebep oluyor. Size tavsiyem her hafta güzelce kılıfı çıkarıp hem telefonu hem de kılıfı temizlemeniz. Yada ben bununla uğraşamam diyorsanız folyo kaplatın hocam telefonu kafanız rahat etsin.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Hocam ben haftada bir telefonu ve kılıfı ıslak mendille iyice silerim. Çünkü kılıfı hiç çıkarmadan kullandığınızda toz parçaları yine kenarlardan kılıfın içine giriyor ve böylece bu küçük izlere sebep oluyor. Size tavsiyem her hafta güzelce kılıfı çıkarıp hem telefonu hem de kılıfı temizlemeniz. Yada ben bununla uğraşamam diyorsanız folyo kaplatın hocam telefonu kafanız rahat etsin.
+1

Telefonuna çok iyi bakan ve temiz kullanan ama hiç kılıfını çıkartmayan bir yakınımın telefonunun kılıfını çıkarttım, tozlar sertleşip yapışmıştı kenarlara. Ne kadar uğraşsanız da tozlardan kaçış yok. Temizlik yapmak önemli.

Oyla:
Üst Alt