Yardım Redmi note 8 imei repair

Karadogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Resmi note 8
Konular
7
Merhaba arkadaşlar telefonuma Endonezya romu yukleye çalışırken twrpden yanlışlıkla biseyler yaptım.galiba sebeke yok tekrar global Roma döndüm yine yok en son aklıma imei geldi telefonun imeine daha önce hiç mudahele edilmedi Türkiye garantiliydi (bootloader açtım robot attım artık değil yani) imei numaralarim 0 olarak gözüküyor bunu nasıl duzeltebilirim

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
konu saati gerçekten güzel bu saatte yardım edecek bir arkadaş bulamayabilirsin ve garantisi varsa cihazı gönder yaparlar kendin ugraşma bizlerde yardım ederiz ama garantili cihazlara müdehale etmeyi sevmiyorum

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Merhaba arkadaşlar telefonuma Endonezya romu yukleye çalışırken twrpden yanlışlıkla biseyler yaptım.galiba sebeke yok tekrar global Roma döndüm yine yok en son aklıma imei geldi telefonun imeine daha önce hiç mudahele edilmedi Türkiye garantiliydi (bootloader açtım robot attım artık değil yani) imei numaralarim 0 olarak gözüküyor bunu nasıl duzeltebilirim
Eğer imei'niz yasal yollardan kayıtlı ise, fabrika ayarlarına dönmek düzeltebilir. İmei repair işlemi var ise de zaten uçmuş yeniden yapılması gerekir.

Son düzenleme:
Oyla:

jamie35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
2
Fabrika ayarına dönmek düzeltmez. Daha önceden yedek aldıysanız aldığınız yedekten efs yi flashlayın düzelir

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
EFS yedeğiniz yoksa fastboot ile wipe all/clean all yaparak yeniden rom yükleyin. Düzelmezse servise gönderin ileride başınızı ağrıtmasın.

Oyla:

Karadogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Resmi note 8
Konular
7
konu saati gerçekten güzel bu saatte yardım edecek bir arkadaş bulamayabilirsin ve garantisi varsa cihazı gönder yaparlar kendin ugraşma bizlerde yardım ederiz ama garantili cihazlara müdehale etmeyi sevmiyorum
Malesef bootloader kilidini açtığım için garanti dışı kalıyor diye biliyorum o yüzden birkaç yol denedim 2. İmei duzeltebildim geç kodlarıyla falan biseyler yaparak ama 1. İmei bı turlu duzeltecek bir yol bulamadim. Köye gittiğim için TT çekmiyor o yüzden iki hat kullanıyorum yani ikisi de lazım

Oyla:

vitiligo

MIU Fandroid <3
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi4
Konular
25
Malesef bootloader kilidini açtığım için garanti dışı kalıyor diye biliyorum o yüzden birkaç yol denedim 2. İmei duzeltebildim geç kodlarıyla falan biseyler yaparak ama 1. İmei bı turlu duzeltecek bir yol bulamadim. Köye gittiğim için TT çekmiyor o yüzden iki hat kullanıyorum yani ikisi de lazım
bl kilidini açmak garantiyi bozmuyor diye biliyorum ben de. en azından delta'da öyleydi galiba. en kötü 50 liraya uzaktan bağlantı ile imei atıyorlar, büyük bi sıkıntı değil.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bl kilidini açmak garantiyi bozmuyor diye biliyorum ben de. en azından delta'da öyleydi galiba. en kötü 50 liraya uzaktan bağlantı ile imei atıyorlar, büyük bi sıkıntı değil.

"Ben oluşacak arızaya bakarım, masrafı çok tutarsa garantiden çıkartırım" der gibi algıladım :?

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19