Soru Redmi Note 8 IMEI Hard Brick

yasirb3n_

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
25
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar, fazla uzun tutmayacağım. Ufacık bir sorum olacaktı; Hard brick olmuş Redmi Note 8 cihazımı tamire verdim. Hard brick olduğu için IMEI silinmiş midir? Silinmişse repair yapma gibi bir olanak varmı?

Çözüm
Selamlar, fazla uzun tutmayacağım. Ufacık bir sorum olacaktı; Hard brick olmuş Redmi Note 8 cihazımı tamire verdim. Hard brick olduğu için IMEI silinmiş midir? Silinmişse repair yapma gibi bir olanak varmı?
Cihaz hard brick oldu diye imei gitmez, telefonu kurtaracak kişi işini biliyorsa sorun olmaz.. hadi diyelim yapılan işlemden sonra imei gitti, tekrar atılır, dert etmenizi gerektirecek bir durum yok hocam.

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
RN12 Pro 5G
Meslek
Serbest
Konular
11
Hard brick olduğu için değil de yeniden yazılım atılacağı için imeisi gider her türlü

Oyla:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Cihaz hard brick oldu diye imei gitmez, telefonu kurtaracak kişi işini biliyorsa sorun olmaz.. hadi diyelim yapılan işlemden sonra imei gitti, tekrar atılır, dert etmenizi gerektirecek bir durum yok hocam.

Oyla: Çözüm

yasirb3n_

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
içim ferahladı reis çok saol

Oyla:
Üst Alt