Soru RedMi Note 8 Hızlı Şarj Sorunu! Yardım Lütfen

FastMember

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir kullandığım Spigen 30W adaptörüm bozuldu çok memnun kaldığım için yine aynı markanın 27W şarj cihazını aldım ama artık hızlı şarj olmuyor. Kablo Q.C 3.0 destekli Ugreen marka önceki de oydu. Neyde sıkıntı olabilir acaba? Dakikada %1 dolduruyor sanırım 27W lık cihaz yavaş mı? Çift şimşek olmuyor. Öneriniz nedir sizin dakikada %kaç doluyor? Yorumlar için teşekkürler şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
  • 3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.

Konunuz düzenlenmiştir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kablo ve cihaz aynı. Yazılımsal da değişiklik yok... Bu durumda aldığınız şarj cihazında sıkıntı var demektir hocam. İade edip farklı bir adaptör alın.

golgeadamm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
69
eski ver yeni şarj cihazlarının özelliklerini paylaşmış olsaydınız daha rahat çözüm üretilebilirdi. örneğin ilk aklıma gelen, her iki şarj cihazlarının voltaj değerlerinin ve dolayısıyla amper değerlerinin farklı olması olabilir. Bunu kontrol edin. Bir fark yoksa üçüncü bir şarj cihazıyla deneme yapıp telefonunuzda bir sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Üst Alt