Yardım Redmi note 8 görüşme kaydi

karaca01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cumali
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Merhaba arkadaşlar redmi note 8 aldım ama aldığına alacağıma pişman oldum, sebebi ise Google arama programı görüşme kayıt etmiyo ne olacak bı çözümü yokmu bubisin acaba

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam bu kadar mı önemli birşey bu görüşme kaydı. Harici uygulama yüklemeyi denediniz mi? Ayrıca miui hindistan sürümlerinde kayıt özelliği olduğunu duymuştum.

karaca01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cumali
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu kadar mı önemli birşey bu görüşme kaydı. Harici uygulama yüklemeyi denediniz mi? Ayrıca miui hindistan sürümlerinde kayıt özelliği olduğunu duymuştum.
Merhaba hocam valla görüşme kaydını not tutmak için kullanıyorum bu yüzden önemli benim için önceki telim redmi 4x onda bile var bu cihazda yok napacagimi sasirdim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ACR kullanabilirsiniz.
Kurdum fakat artık Android'de çalışmıyor diye bir uyarı verdi

dran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
durann
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Operatör
Konular
3
Merhaba arkadaşlar redmi note 8 aldım ama aldığına alacağıma pişman oldum, sebebi ise Google arama programı görüşme kayıt etmiyo ne olacak bı çözümü yokmu bubisin acaba
xiaomi.eu rom kurarsanız orijinal mi arama ve mesaj uygulamasını elde edebilirsiniz

karaca01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cumali
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
xiaomi.eu rom kurarsanız orijinal mi arama ve mesaj uygulamasını elde edebilirsiniz
Hocam cihaz global miu11 yüklü eu rom nasıl yükleyebilirim acaba cihaz Türkiye cihazı yurt dışı değil , nereden nasıl indirebilirim indirdiğim romu ota dan kurabilirmiyim sizce

dran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
durann
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Operatör
Konular
3
Hocam cihaz global miu11 yüklü eu rom nasıl yükleyebilirim acaba cihaz Türkiye cihazı yurt dışı değil , nereden nasıl indirebilirim indirdiğim romu ota dan kurabilirmiyim sizce
Öncelikle bootloader kilidi açıp twrp yüklemeniz lazım ilgili konular mevcut forumumuzda xiaomi.eu miui11 linki de mevcut şuan bilgisay başında olmadığım için link bırakamıyorum

karaca01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cumali
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Öncelikle bootloader kilidi açıp twrp yüklemeniz lazım ilgili konular mevcut forumumuzda xiaomi.eu miui11 linki de mevcut şuan bilgisay başında olmadığım için link bırakamıyorum
Tamam hocam ben blooder kilidini açın önce sonra arastirim çok teşekkür ederim

atasoyhk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
H. Kaan
Cihazım
redmi 8a
Meslek
Teknoloji Uzmanu
Konular
3
Merhaba Bende mi8a var rom yükleme işlem için nasıl bir yol izlemem gerkeli biraz bilgi verseniz sevinirim.

Üst Alt