Yardım Redmi Note 8 Formattan sonra kulaklıktan az ses gelmesi

Bucketles34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Arkadaşlar 7 ay önce redmi note 8 cihazı aldım aldıktan sonra da Redmi airdots bluetooth kulaklıktan satın aldım ilk etaplarda kulaklıktan ses basları ve tizleri verebildiği düzeyde en iyi düzeyde veriyordu çok memnundum fakat cihazı resetledikten sonra bu bluetooth kulaklığın verdiği ses azaldı araştırdım fakat çözümü bulamadım mesela laptopuma bağladığım zaman sesi çok iyi veriyor fakat telefonumda o kadar iyi vermiyor bilen bir arkadaş varsa yardımcı olsun çok sevinirim :)

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Malesef bu cihaz da buetooth ile wifi aynı anda bağlandığında aynı anteni kullandıklarından bluetooth cihazından verim alamıyorsunuz, o yüzden sebep olabilir.

Bucketles34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malesef bu cihaz da buetooth ile wifi aynı anda bağlandığında aynı anteni kullandıklarından bluetooth cihazından verim alamıyorsunuz, o yüzden sebep olabilir.
1 Ay önce çok verimli çalışıyordu cihazda hiç mi çözümü yok acaba

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
9
Bluetooth ayarlarında kulaklığın AAC Ayarını açtınızmı? Bende o ayar açık değilken ses kötü açıkken iyi geliyor
Kulaklığım: QCY T5

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
9
Bluetooth'a girdikden sonra kulaklık isminin önünde ok işareti var ona tıklayın aşağı da özel özellikler kısmında AAC Yazılı ordan açıp kapaya bilirsiniz sorununuz bundan kaynaklımı bilemem ama bende böyle düzelmişti

Bucketles34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bluetooth'a girdikden sonra kulaklık isminin önünde ok işareti var ona tıklayın aşağı da özel özellikler kısmında AAC Yazılı ordan açıp kapaya bilirsiniz sorununuz bundan kaynaklımı bilemem ama bende böyle düzelmişti
Teşekkür ederim elsoy2001 sorun düzeldi minnetarım :)

Üst Alt