Sohbet Redmi Note 8 den Mi A3 e geçmek

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Dostlar selamlar, 2 aydır aktif Note 8 kullanıcısıyım cihazdan tek şikayetim çok ağır geliyor bana sizce 64gb türkiye garantili A3 e Geçmek Mantıklımıdır?

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Dostlar selamlar, 2 aydır aktif Note 8 kullanıcısıyım cihazdan tek şikayetim çok ağır geliyor bana sizce 64gb türkiye garantili A3 e Geçmek Mantıklımıdır?
Bencede Ağır bir telefon Normalde A3 alırdım ama ekranı Full HD değil eğer olsaydı düşünmeden alırdım.bence A4ü bekle

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bencede Ağır bir telefon Normalde A3 alırdım ama ekranı Full HD değil eğer olsaydı düşünmeden alırdım.bence A4ü bekle
Hocam direk takas yoluyla başabaş geçicektim üste para vs vermiyeceğim

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Aralarında 16.2 gramlık bir fark pil kapasiteleri bu telefonlar için hemen hemen aynı ancak daha hafif bir telefon için pilden feragat etmek zorunda kalacaksın ben mi a2 kullanıyorum telefon bunlara göre gerçekten hafif ve gerçekten çok daha ince ama 3010 mAh lik bir pil belki okul zamanları yetiyor ama şu tatil zamanları günde 2 defa şarj istiyor bende keşke note 8 pro tarzında bir telefona geçsem diyorum ki neredeyse 200 gram note 8 pro her neyse asıl mesele 16.2 gram fark senin için çok mu önemli çünkü bana sorarsan redmi note 8 mi a3 ten iyi gibi (çok ufak bir farkla) mi a3 tede güncelleme sorunu falan var biliyorsun kaç defa güncellendi geri çekildi falan (şu an çözüldü mü bilmiyorum) ben olsam şimdi bu zamanlarda masraftan kaçınırdım ayrıca illa değiştirmek istiyorsam elimdeki telefon iyi diyip en azından 1 sene bekler daha iyi bir cihaz alırdım

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Aralarında 16.2 gramlık bir fark pil kapasiteleri bu telefonlar için hemen hemen aynı ancak daha hafif bir telefon için pilden feragat etmek zorunda kalacaksın ben mi a2 kullanıyorum telefon bunlara göre gerçekten hafif ve gerçekten çok daha ince ama 3010 mAh lik bir pil belki okul zamanları yetiyor ama şu tatil zamanları günde 2 defa şarj istiyor bende keşke note 8 pro tarzında bir telefona geçsem diyorum ki neredeyse 200 gram note 8 pro her neyse asıl mesele 16.2 gram fark senin için çok mu önemli çünkü bana sorarsan redmi note 8 mi a3 ten iyi gibi (çok ufak bir farkla) mi a3 tede güncelleme sorunu falan var biliyorsun kaç defa güncellendi geri çekildi falan (şu an çözüldü mü bilmiyorum) ben olsam şimdi bu zamanlarda masraftan kaçınırdım ayrıca illa değiştirmek istiyorsam elimdeki telefon iyi diyip en azından 1 sene bekler daha iyi bir cihaz alırdım

Haklısın hocam ama A3 ü elime aldım kasasındaki kalitedenmi bilmiyorum sanki hafif ve ince gibi geldi zaten arkadaşımdan değişecektim oda note 8 i deneyimlemek istiyormuş, evet güncelleme sorununu duydum son güncellemede aod gelmiş ama açtıgında fena bi şarj yiyormuş :)

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Birde bu sorun var ekranı neden böyle kullanmışlar hiç bir fikrim yok ayrıca ekrandan parmak izi okuma sistemi ne kadar başarılı çalışıyor emin değilim şey yapabilirsiniz bir hafta telefonları deneyin ona göre karar verin

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Birde bu sorun var ekranı neden böyle kullanmışlar hiç bir fikrim yok ayrıca ekrandan parmak izi okuma sistemi ne kadar başarılı çalışıyor emin değilim şey yapabilirsiniz bir hafta telefonları deneyin ona göre karar verin

Ekran parmak izi tabiki arkada olan kadar hızlı çalışmıyor hocam, teşekkür ederim görüşlerin için :)

Üst Alt