Sohbet Redmi Note 8 çıktıktan sonra Note 7 pişmanlığı

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
2020 Haziran da neler olacak hocam hiçbir bilgim yok rica etsem aydınlatır mısınız?
Android ile ilgili google desteği, abd kökenli sd kart, işlemci ve simkart yapımcı firmaların açıklamaları buna karşın Çin destekli Android ve benzeri OS yapımcılarının çalışmaları vb teknoloji basınını takip edin yeter. İroni yapmıyorsanız web de araştırın 2018 ve 2019 da bununla ilgili bolca bilgiler paylaşıldı kolaylıkla bulabilirsiniz.

EyuphanBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüphan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
21
İçime su serptiniz bütün herkese teşekkürler!

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Arkadaşlar Redmi Note 7 alalı 1 ay oldu fakat Note 8 ve 8 Pro bu fiyatlara çıkınca pişmanlığım içime oturdu kendimi avutmaya çalışıyorum sizce Note 7'ciler olarak pişman olmalı mıyız?
Ben alali 15 gün oldu note 7 note 8 çıkacağından haberim vardi fakat ne zaman cikacagini arastirmamistim haberim yoktu. Dün rasladim dunden beri kafami duvarlara vuruyorum :) arada 150 tl fark bile yok. Keşke birazdaha bekleseymisim. Ayni durumdayim cok pisman oldum fakat yinede cihazi satip note 8 almak gibi bir adım atmayacagim

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular
13
Redmi not 7 pro kullanıyorum not 8 ve 8 pro çıktığı için telefonundan memnunum hic pişman değilim:)

ownerbyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teyfik
Cihazım
Mi6, Mi4
Konular
1
Android ile ilgili google desteği, abd kökenli sd kart, işlemci ve simkart yapımcı firmaların açıklamaları buna karşın Çin destekli Android ve benzeri OS yapımcılarının çalışmaları vb teknoloji basınını takip edin yeter. İroni yapmıyorsanız web de araştırın 2018 ve 2019 da bununla ilgili bolca bilgiler paylaşıldı kolaylıkla bulabilirsiniz.
Cevap için teşekkür ederim hocam. Çok takip edemiyorum böyle şeyleri.

Üst Alt