Yardım Redmi Note 8 bilgisayara bağlanmıyor (uzmanlık gerektirir).

MI'ER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.2.0 Kararlı
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Android 11 güncellemesi ile dosyalara erişime kısıtlama geldi bilirsiniz. Yalnızca telefon içinde değil, bilgisayara da artık bağlayamıyorum. ADB hâlâ aktif. Bunun sürücülerle alakası yok bu kesin. Sorun telefonda. Google Files uygulamasını kaldırmam işe yaramadı. Telefonu yeniden başlatınca da anca 1-2 dakika bağlı kalıyor sonra durum aynı. Bunun kalıcı bir çözümü var mı acaba (mümkünse yeniden başlatma ya da sıfırlama-yeniden yükleme gerektirmeden)?

Mitodogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mito
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
1
Bilgisayarınızda Driverler Kurulumu ? Ayarlar >Telefon Hakkında> MIUI Sürümüne 7 Defa Tıklayın Geliştirici Seçenekler Aktif Edilcek Daha Sonra Erişebilirlik >Geliştirici Seçeneklerinden Usb Hata Ayıklamayı Açın Sorun Devam Ediyorsa Kabloyu Değiştirmeyi Deneyin Veya Diğer Portlara Takın.

Oyla:

MI'ER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarınızda Driverler Kurulumu ? Ayarlar >Telefon Hakkında> MIUI Sürümüne 7 Defa Tıklayın Geliştirici Seçenekler Aktif Edilcek Daha Sonra Erişebilirlik >Geliştirici Seçeneklerinden Usb Hata Ayıklamayı Açın Sorun Devam Ediyorsa Kabloyu Değiştirmeyi Deneyin Veya Diğer Portlara Takın.
Dedim ya sorun bağlantıda ya da sürücülerde değil diye. ADB (Hata ayıklama) var; kullanabiliyorum ama sorun cihazın MTP'ye izin vermemesi. Bundan önce telefonu bağlayabiliyordum ama bir süreliğine. Ondan sonra yeniden bağlamam gerekiyordu. Şimdi hiç izin vermiyor... Uzman bir arkadaş ilgilenebilir mi lütfen?

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Android 11 ile alakası yok , benim telefon. Android 13 pc de görünüyor. Sizin pc ile ilgili bir sorun olabilir. Yoksa xiaomi pc suite kurun. Varsa silip yeniden yükleyin. Bendeki antivirüs bazen virüs olarak görüp sürücüleri siliniyordu.

Oyla:
Üst Alt