Yardım Redmi Note 8 bağlantı sorunu.

yigitel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
İyi günler herkese, alalı 1 ay olmadan Redmi Note 8 4/32 gb telefonumda bağlantı sorunları yaşıyorum oyun oynarken, çoğunlukla Asphalt 9 ve Fifa Mobile oynuyorum, başka uygulamalarda 1080p ve UltraHD video izlerken herhangi bir sorun yaşamadığımdan dolayı sadece oyunlarda bağlantım kopuyor veya çok yavaşlıyor. Bunun çözümü nedir?

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
İyi günler herkese, alalı 1 ay olmadan Redmi Note 8 4/32 gb telefonumda bağlantı sorunları yaşıyorum oyun oynarken, çoğunlukla Asphalt 9 ve Fifa Mobile oynuyorum, başka uygulamalarda 1080p ve UltraHD video izlerken herhangi bir sorun yaşamadığımdan dolayı sadece oyunlarda bağlantım kopuyor veya çok yavaşlıyor. Bunun çözümü nedir?
WiFi kullanıyorsanız ek ayarlardan wifi yardimdimcisi ve trafik modunu kapatıp deneyin. Hala oluyorsa sorun yazılımsal diye düşünüyorum. Mobil veri de aynı problem oluyor mu

Oyla:

yigitel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
WiFi kullanıyorsanız ek ayarlardan wifi yardimdimcisi ve trafik modunu kapatıp deneyin. Hala oluyorsa sorun yazılımsal diye düşünüyorum. Mobil veri de aynı problem oluyor mu
evet mobil veride de aynı sorunu yaşadım. şimdi dediğiniz öneri yapmış olmama rağmen yine bağlantı sıkıntısı yaşıyorum.

Oyla:

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Garantili ise yolla bence

Oyla:

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Herhangi bir mudehale garantiyi etkisiz kılabilir Garantili ise kurcalamak iyi değil.
evet mobil veride de aynı sorunu yaşadım. şimdi dediğiniz öneri yapmış olmama rağmen yine bağlantı sıkıntısı yaşıyorum.
Mobil veride de aynı sorun varsa durum sıkıntılı olabilir. Garanti yolunu izleyin bence de.

Oyla:

yigitel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Herhangi bir mudehale garantiyi etkisiz kılabilir Garantili ise kurcalamak iyi değil.
Mobil veride de aynı sorun varsa durum sıkıntılı olabilir. Garanti yolunu izleyin bence de.
direk mağazaya mı götürmem gerekiyor yoksa başka bir yere mi götürmem gerek? garanti dışı hiç bir şey yapmadım sadece arkadaşın önerdiği wifi seçeneklerini yaptım onun dışında bir şey olmadı

Oyla:

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
direk mağazaya mı götürmem gerekiyor yoksa başka bir yere mi götürmem gerek? garanti dışı hiç bir şey yapmadım sadece arkadaşın önerdiği wifi seçeneklerini yaptım onun dışında bir şey olmadı
Hocam geç oldu biraz kusura bakma. Aldığın mağaza ile görüş. Onların talimatıyla işlem yaparsan daha iyi olur. Seçeneklerden yapılan değişiklik herhangi bir sorun oluşturmaz

Oyla:

ibrahimdrk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Aynısını bende yaşıyorum pcye int açıp LOL giriyorum ping düşük ama çok falza lag giriyor.
Ne yapmalıyım

Oyla:
Üst Alt