Yardım redmi note 8 arama sırasında kaydediciye benzer bir şey çıkıyor

sulenurylmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şule nur
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 11.0.8
Telefon Modeli
redmi note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arkadaşlar geçen gece arama yapmaya başladığım andan itibaren üst tarafta gördüğünüz siyah kutucukta zaman saymaya başladı ve ekran kapalıyken saymıyordu. Telefonla konuştuğum dakika ile siyah kutucuktaki birbirini tutmuyor ve sadece yerinden oynatabiliyodum kapatamıyodum daha sonra telefonu yeniden başlattım ve gitti. Sanki görüşme kaydediyor gibiydi sizce ne olabilir telefonumda görüşme kaydetme özelliği yok redmi note 8 şimdiden teşekkürler

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Cihazınızda global rom yüklü,Bu versiyonda mi arama ve mesaj uygulaması yerine Google mesaj ve arama uygulaması kullanılmakta bu yüzden arama kaydedici özelliği bulunmuyor

Oyla:

sulenurylmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şule nur
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazınızda global rom yüklü,Bu versiyonda mi arama ve mesaj uygulaması yerine Google mesaj ve arama uygulaması kullanılmakta bu yüzden arama kaydedici özelliği bulunmuyor
Peki bu siyah kutu neden çıkmış olabilir bir kişi telefonumu falan mı dinliyor acaba

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arkadaşlar geçen gece arama yapmaya başladığım andan itibaren üst tarafta gördüğünüz siyah kutucukta zaman saymaya başladı ve ekran kapalıyken saymıyordu. Telefonla konuştuğum dakika ile siyah kutucuktaki birbirini tutmuyor ve sadece yerinden oynatabiliyodum kapatamıyodum daha sonra telefonu yeniden başlattım ve gitti. Sanki görüşme kaydediyor gibiydi sizce ne olabilir telefonumda görüşme kaydetme özelliği yok redmi note 8 şimdiden teşekkürler
Arama esnasında oyun uygulama falan kullanıyorsanız ondan dolayı çıkmış olabilir. Uygulamadan çıkmadan görüşme yapabilmek için

Oyla:

sulenurylmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şule nur
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arama esnasında oyun uygulama falan kullanıyorsanız ondan dolayı çıkmış olabilir. Uygulamadan çıkmadan görüşme yapabilmek için
O dediğiniz de vardı uygulama sırasında bir de bu vardı ama bu hiç bir şey yapmadan da çıkıyordu

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
O dediğiniz de vardı uygulama sırasında bir de bu vardı ama bu hiç bir şey yapmadan da çıkıyordu
O zaman bir yorumda bulunamam bunun için ama merak etmeyin dinleniyor olsanız bildirim gelmez :D

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Siyah çerçeve içerisinde yer alan ekran oyun esnasında oyundan çıkmadan eller serbest biçiminde çağrı yapmanızı sağlayan "game turbo" özelliğidir.

Muhtemelen arkadaşınız çağrı yaptığında bir oyundaydınız ve oyun esnasında çağrıyı kabul ettiniz ve bu ekran göründü. Görünmemesi için güvenlik uygulaması altında yer alan game turbo seçeneklerinden kapatabilirsiniz. Belirtilen ekran görüşme kaydedilmesi ile ilgili değildir.

Oyla:
Üst Alt