Yardım Redmi note 7

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10
Telefon Modeli
Redmi note 4X
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar redmi note 7 almayı düşünüyorum araştırdım çok şikayeti olan bir cihaz olduğunu gördüm,forumda şikayetçi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Sorunu ve cihazın memnun olmadığı kısımlarını vs merak ettim

bliesnd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Atanmış Tıbbi Sekr
Konular
38
Bende almayi dusunuyorum
Nerden almayi planliyorsun

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Bana yeğenim kullanamadığı için verdi.İki gündür bende herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.5 gün sonra kildi açılacak birazda onu kullanmayı düşünüyorum..

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bende almayi dusunuyorum
Nerden almayi planliyorsun
Forumda satıcı söylemek ne kadar doğru bilemiyorum ama Facebook'ta xiaomi ve çin gruplarında güvenilir satıcılar var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana yeğenim kullanamadığı için verdi.İki gündür bende herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.5 gün sonra kildi açılacak birazda onu kullanmayı düşünüyorum..
Çok fazla Isınma sorunu kamera çekiminin kalitesiz olması gibi sorunlar duydum

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Forumda satıcı söylemek ne kadar doğru bilemiyorum ama Facebook'ta xiaomi ve çin gruplarında güvenilir satıcılar var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok fazla Isınma sorunu kamera çekiminin kalitesiz olması gibi sorunlar duydum
2 aydie kullanıyorum. Bu sorunlari yasamadim. Ki forumu da okuyabilirsiniz , bu ve bunun gibi sorunlarla karsilasan yok gibi bişey

Oyla:

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Bende de 2 haftadır var. Forumda gördüğüm herhangi bir sıkıntıyı yaşamadım. Forum zaten sıkıntı yaşadığında başvuracağın bir platform olduğu için memnun olan kimse buraya yazma gereği duymuyor olabilir. Ondan dolayı çok fazla şikayet gönderisine denk geliyor olabilirsiniz.
Konu deneyimlerime gelecek olursa, oldukça bilinçli bir şekilde haftalarca araştırma ve son bir haftalık kararsızlıktan sonra rakiplerini eleyip bunu aldım. Şuan yanımda duruyor ve inan ne ısınma sorunu, ne şarj sorunu, ne kamera şikayeti ne de başka bir şeyi var. Kamerası bence çok güzel. Tam 48MP'lik bir görüntü almayı bekleyen arkadaşlar 2000TL'nin ne olduğunu bilmiyor sanırım. Oldukça iyi görüntü kalitesi var ve memnun kalırsın. Eğer yok efendim ban Sony sensörlü bir kamera olsun diyorsan ver 3000+ TL, al adam akıllı bir amiral gemisi. Kamera konusunda çok hakaret yediğini görüyorum ve haksız olduklarını düşünüyorum. Eğer RN7'nin kamerasının ne olduğunu anlamak istersen tıkla.

Eğer istersen özelden yazabilirsin, herhangi bir konuda. Deneyimleri mi ve görüşlerimi aktarmakta çekinmem. İyi forumlar.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bende de 2 haftadır var. Forumda gördüğüm herhangi bir sıkıntıyı yaşamadım. Forum zaten sıkıntı yaşadığında başvuracağın bir platform olduğu için memnun olan kimse buraya yazma gereği duymuyor olabilir. Ondan dolayı çok fazla şikayet gönderisine denk geliyor olabilirsiniz.
Konu deneyimlerime gelecek olursa, oldukça bilinçli bir şekilde haftalarca araştırma ve son bir haftalık kararsızlıktan sonra rakiplerini eleyip bunu aldım. Şuan yanımda duruyor ve inan ne ısınma sorunu, ne şarj sorunu, ne kamera şikayeti ne de başka bir şeyi var. Kamerası bence çok güzel. Tam 48MP'lik bir görüntü almayı bekleyen arkadaşlar 2000TL'nin ne olduğunu bilmiyor sanırım. Oldukça iyi görüntü kalitesi var ve memnun kalırsın. Eğer yok efendim ban Sony sensörlü bir kamera olsun diyorsan ver 3000+ TL, al adam akıllı bir amiral gemisi. Kamera konusunda çok hakaret yediğini görüyorum ve haksız olduklarını düşünüyorum. Eğer RN7'nin kamerasının ne olduğunu anlamak istersen tıkla.

Eğer istersen özelden yazabilirsin, herhangi bir konuda. Deneyimleri mi ve görüşlerimi aktarmakta çekinmem. İyi forumlar.
Aklımda malum yollarla gelmiş mi 9 se de var ancak biraz pahalı ve ağır oyun oynayan biri de değilim

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM