Yardım Redmi note 7 yüz tanıma sorunu

Şayomici

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdussamet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
3
Merhabalar redmi note 7 kullanıyorum telefonun kilidini uzun süre kapalı tuttuğumda ve kilit açma tuşuna basıp yüz tanımayı beklediğimde 2 saniye geç açılıyor. Daha sonra açıp kapattığımda hızlıca okuyor. Bu sıkıntıyı yaşayan var mı? Çözebileceğim bir yöntem var mıdır?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bombaci.0660

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alparslan
Cihazım
Redmi 6A
Konular
2
Merhabalar redmi note 7 kullanıyorum telefonun kilidini uzun süre kapalı tuttuğumda ve kilit açma tuşuna basıp yüz tanımayı beklediğimde 2 saniye geç açılıyor. Daha sonra açıp kapattığımda hızlıca okuyor. Bu sıkıntıyı yaşayan var mı? Çözebileceğim bir yöntem var mıdır?

bendede benzer sorun var 4 saniye kadar gec kslıyor ve her zaman öyle bir duzeltme yontemi bulursan benimle paylasirsin

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18

Aynı durum söz konusu. Güncelleme bekleyeceğiz. ;)

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam peki sizin telefonunuzda yavaşlamalar var mı?

Oyun vs hiç oynamadığım için sorun yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyun vs hiç oynamadığım için sorun yok
Yalnız şöyle bir durum oldu geçenlerde... Elazığ a gittim 1 günlüğüne. Yandex.Navigasyon kurdum ve biraz foto çekinmek istedim. Kamera bağlanamıyor (ön kamera) diye hata aldım bazen. İkinci sorun ise telefon az kalsın alev alıyordu. (Sanırım ya foto çekmekten ya gps açık olduğundan ya da Yandex in uyumsuz olmasından mütevellit.) Ekran sararır sıkıntı olur diye telefonu kapattım hemen. Bi 10 dakika sonra tekrar açtım. Böyle kötü bir anım olmuştu. :/

Oyla:
Üst Alt