MIUI 11 Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 9) Beta 9.12.12_Kararlı 11.0.4.0 Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
şimdiye kadar hiç almadığım ekran süresini aldığım ve hiç problem yaşamadığım için ben bir süre daha 9.9.26 ile devam edeceğim.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
İyi günler cihazım Xiaomi mi5s şuan kullandığım rom MIUI 8 eu 8.5.6.0 Android 6.0
telefon için en stabil rom o yüzden bunu kullaniyorum benim tel için daha çıkmadı ama MIUI 11 Eu çıkar ise TWRP üzerinden wipe cache yaparak direk MIUI 11 e gecebilirmiyim MIUI 8 den MIUI 11 direk geçmek sıkıntı yaratır mı ?

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
İyi günler cihazım Xiaomi mi5s şuan kullandığım rom MIUI 8 eu 8.5.6.0 Android 6.0
telefon için en stabil rom o yüzden bunu kullaniyorum benim tel için daha çıkmadı ama MIUI 11 Eu çıkar ise TWRP üzerinden wipe cache yaparak direk MIUI 11 e gecebilirmiyim MIUI 8 den MIUI 11 direk geçmek sıkıntı yaratır mı ?
Evet hocam sıkıntı çıkarabilir 4 wipe yapmanız daha sağlıklı sorun felan çıkabilir yoksa.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Evet hocam sıkıntı çıkarabilir 4 wipe yapmanız daha sağlıklı sorun felan çıkabilir yoksa.
Hocam o sorun değil full wipe yapıp cihazdaki herşeyi silebilirim de yedegim var benim söylemek istediğim MIUI 10 kullaniyorken fastboot üzerinden telefonu downgrade yapıp versiyon düşürdüm sıfır MIUI 8 kurdum daha sonrada MIUI 8 eu stable kurdum şimdi 4 wipe dediğiniz full wipe mi ? onu yapmaya razıyım ama birden MIUI 8 den 3 versiyon üstünü MIUI 11 kurmak sıkıntı çıkarır mı Twrp üzerinden kurulunca pek sıkıntı çıkarmıyor ama yinede emin degilim

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Hocam o sorun değil full wipe yapıp cihazdaki herşeyi silebilirim de yedegim var benim söylemek istediğim MIUI 10 kullaniyorken fastboot üzerinden telefonu downgrade yapıp versiyon düşürdüm sıfır MIUI 8 kurdum daha sonrada MIUI 8 eu stable kurdum şimdi 4 wipe dediğiniz full wipe mi ? onu yapmaya razıyım ama birden MIUI 8 den 3 versiyon üstünü MIUI 11 kurmak sıkıntı çıkarır mı Twrp üzerinden kurulunca pek sıkıntı çıkarmıyor ama yinede emin degilim

Anladığım kadarıyla evet hocam full wipe yapıp kurarsanız sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29

Hocam hatta eğer full wipe yaparım diyorsanız beta da kurabilirsiniz çok fark yok diye biliyorum.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Hocam hatta eğer full wipe yaparım diyorsanız beta da kurabilirsiniz çok fark yok diye biliyorum.
çok teşekkür ederim hocam ama oldum olası Beta olan şeylere ısınamadım stabil versiyonu beklerim büyük ihtimal :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt