Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Banada biraz hızlanmiş gibi geldi.
Banamı öyle geliyor, bira daha kullanayım derken arkadaşlar da aynı şeyi söyleyince anladım :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Turkcell de Vowifi yi rootsuz çalıştırabilmek var mı?
Vodafone de direk calisiyor hocam

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Hocam ben buradaki romu kurduğumda otomatik olarak güncellenecek midir? Yani ben tekrar tekrar güncel romları kurmaya devam mı edeceğim yoksa?

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Merhaba Hocam
biraz geç de olsa cevap vermek istedim
sizin gibi ben de 20.3.19 sürümdeyim
dediğiniz gibi diğer güncellemelere göre gündelik kullanım olarak galiba en iyi sürüm bu
bir kaç kere miui 12 leri denedim ancak bu sürümdeki tadı alamadım
ayrıca dediğiniz kasmalar bende de mevcut
aynı durum sms bölümü için de geçerli
hızlıca yukarı aşağı kaydırırsanız anlarsınız zaten
genel olarak bu kasan yerlere gün içinde hiç girmediğim için benim açımdan bi problem teşkil etmiyor

Bu arada miui 12 için betada şu haftaki sürümde her yönüyle sıkıntı yok diyeceğiniz önerilere açığım arkadaşlar
öncelik batarya performansı tabiki
iyi forumlar

Merhabalar hocam,
Epey uzun bi suredir gunceleme yapmadan 20.3.19 sürümünü kullanıyordum. Beni tek meraklandiran sorunun cevabini da almis oldum. Guvenlik uygulamasında mesajlar bölümünde falan yukari aşağı hizlica kaydirip durunca kasiyordu bi ben de merak etmistim bu sorunu yaşayan tek ben miyim diye çünkü hic bir yerde bunu yazan görmedim.

Genel olarak bu surum çok iyi bi surum bu hata dışında. Performans ve pil açısından en iyi. Genel kullanım icin miui 11 de kalmak isteyenler icin en iyi sürüm bu bana kalirsa.

Dun miui 12 stabil sürümüne geçtim. Epey bi süre sonra guncelleme yapmış oldum. Xiaomi.eu forumunda stabil sürüm icin cok başarılı ve miui 11 den iyi olduğunu yazmis note 7 kullanıcıları genel olarak. Hiz ve pil konusunda daha iyi oldugunu yazanlar vardi epey. Artik beta sürümlerine guncelleme yapmayi düşünmüyorum mantikli bulmuyorum cunku gelen her yeni beta android 11 odakli ve daha guncel cihazlara yogunlasilmis durumda. Hata düzeltmeleri ve gelen özellikler hep yeni cihazlar icin ağırlıklı olarak. Ben de stabil miui 11 e gececektim bi de onu deniyim dedim yorumları gorunce miui 12 ye gecmeye karar verdim. Dun gece gecis yaptim.

İzlenimlerime gelirsek gerçekten bu romu cok begendim ben. Arayuzde yapılan iyileştirmeler hoşuma gitti. Ve gerçekten miui 11 den daha hızlı diyebilirim. Hem daha güncel olmasi hem yapilan bazi iyileştirmeler derken bu surum su ana kadar kullandığım en iyisi gibi. Pil performansi icin bir sey diyemem tam dolum yapip kullanmadim henüz. Ancak animasyonlar daha yumuşak geçişler daha hızlı. Arayuzde iyilestirmeler yapılmış. Gorsel olarak daha iyi. Herhangi bir sorunla karsilasmadim.

Romu attiktan sonra kendimce gereksiz bulduğum google ve xiaomi uygulamalarını kaldirdim bu arada 33 uygulama sildim ve o şekilde kullanıyorum. Herhangi bir sorun yasamadim. Tavsiye edecegim bir sürüm bu.

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Merhabalar hocam,
Epey uzun bi suredir gunceleme yapmadan 20.3.19 sürümünü kullanıyordum. Beni tek meraklandiran sorunun cevabini da almis oldum. Guvenlik uygulamasında mesajlar bölümünde falan yukari aşağı hizlica kaydirip durunca kasiyordu bi ben de merak etmistim bu sorunu yaşayan tek ben miyim diye çünkü hic bir yerde bunu yazan görmedim.

Genel olarak bu surum çok iyi bi surum bu hata dışında. Performans ve pil açısından en iyi. Genel kullanım icin miui 11 de kalmak isteyenler icin en iyi sürüm bu bana kalirsa.

Dun miui 12 stabil sürümüne geçtim. Epey bi süre sonra guncelleme yapmış oldum. Xiaomi.eu forumunda stabil sürüm icin cok başarılı ve miui 11 den iyi olduğunu yazmis note 7 kullanıcıları genel olarak. Hiz ve pil konusunda daha iyi oldugunu yazanlar vardi epey. Artik beta sürümlerine guncelleme yapmayi düşünmüyorum mantikli bulmuyorum cunku gelen her yeni beta android 11 odakli ve daha guncel cihazlara yogunlasilmis durumda. Hata düzeltmeleri ve gelen özellikler hep yeni cihazlar icin ağırlıklı olarak. Ben de stabil miui 11 e gececektim bi de onu deniyim dedim yorumları gorunce miui 12 ye gecmeye karar verdim. Dun gece gecis yaptim.

İzlenimlerime gelirsek gerçekten bu romu cok begendim ben. Arayuzde yapılan iyileştirmeler hoşuma gitti. Ve gerçekten miui 11 den daha hızlı diyebilirim. Hem daha güncel olmasi hem yapilan bazi iyileştirmeler derken bu surum su ana kadar kullandığım en iyisi gibi. Pil performansi icin bir sey diyemem tam dolum yapip kullanmadim henüz. Ancak animasyonlar daha yumuşak geçişler daha hızlı. Arayuzde iyilestirmeler yapılmış. Gorsel olarak daha iyi. Herhangi bir sorunla karsilasmadim.

Romu attiktan sonra kendimce gereksiz bulduğum google ve xiaomi uygulamalarını kaldirdim bu arada 33 uygulama sildim ve o şekilde kullanıyorum. Herhangi bir sorun yasamadim. Tavsiye edecegim bir sürüm bu.
Miui 12 stabil sürüm mu hocam

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Beta ile stabil arasında geçiş yaparken format data gerekiyor mu ?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20.3.19 beta sürümünden geçiş yaptım. Format data gerekmedi. Wipe yapip flashladim. Ben gerekir diye düşünüp tam pc ye yedeklemistim herşeyi ama gerekmedi. Sanirim stabilden beta ya gecis yaparken format data gerekiyordu.
Yine de ne olur ne olmaz yedek alma taraftariyim.

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular