Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29
Kasma sorunu sadece "control center" ı ilk açtığınızda hafiften oluyor sonra olmuyor bence xiaomi nin kendi ekibinden daha iyi bir iş çıkarmış eu.xaomi ekibi. Şuan rahatlıkla kullanılabilir düzeyde.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen bende de aynı şekilde ayarlı valla telefon kendini kullandırtıyor daha rom değişmem gibi.
Çok teşekkürler

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Son guncellemeyi kullanan arkadaslar varsa yorum yapabilirler mi. Nedir son durum? Masik x14 ten gecmeye deger mi?

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Son guncellemeyi kullanan arkadaslar varsa yorum yapabilirler mi. Nedir son durum? Masik x14 ten gecmeye deger mi?
Dün kurdum hocam bundan bir önceki sürüme gore şarj az bi tık iyi. Animasyonlar kapali şuan kasma donma takilma yaşamıyorum.
Pubg oynuyorum test ettim sorun yok.
YouTube whatshab wifi mobil veri 6 saat ekran süresi aldim ful kullanım akliniza takılan olursa yazarsınız.

seferizm

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Geçen sürüme göre şarj süresinde gözle görülür bi fark var. Önceki sürümde durum çubuğunu aşağı indirirken hafif bi kasma oluşuyordu, o sorunu da halletmişler. Kesinlikle geçmeye değer.

oturak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
note 12 pro+ 5G
Meslek
tekniker
Konular
6
Normal kullanımda şarjı gayet uzun gidiyo son güncellemede bu gün 1 saat kadar erkan açık indirme yaptım üstüne dosya çıkartıp oyun oynadım 2 saat kadar kullanımda yoğun kullanımda %20 %25 arası şarj tüketirken 2 saatlik film izlediğimde %40 şarj tüketti sanırım Google crome çok şarj tüketti işin garibi oyunda az şarj tüketirken filmde daha çok tüketimini fark ettim ama hali hazırda %40 şarj ile parlaklık %50de 1080p 2 film izletiyo

svastec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ubeyd
Cihazım
Discovery
Konular
1
Dün kurdum hocam bundan bir önceki sürüme gore şarj az bi tık iyi. Animasyonlar kapali şuan kasma donma takilma yaşamıyorum.
Pubg oynuyorum test ettim sorun yok.
YouTube whatshab wifi mobil veri 6 saat ekran süresi aldim ful kullanım akliniza takılan olursa yazarsınız.
Ben hiç bir ayara dokunmadım 11.0.8.0 Avrupa stabil rom bundan çok kasıyordu. Sadece şarj onun kadar iyi değil o da beta için çok normal. Rom neredeyse stabil. İlk kurulumdan sonra birkaç dakika saçmalasa da sonradan toparlıyor kendini.

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Normal kullanımda şarjı gayet uzun gidiyo son güncellemede bu gün 1 saat kadar erkan açık indirme yaptım üstüne dosya çıkartıp oyun oynadım 2 saat kadar kullanımda yoğun kullanımda %20 %25 arası şarj tüketirken 2 saatlik film izlediğimde %40 şarj tüketti sanırım Google crome çok şarj tüketti işin garibi oyunda az şarj tüketirken filmde daha çok tüketimini fark ettim ama hali hazırda %40 şarj ile parlaklık %50de 1080p 2 film izletiyo
Bizler stabil diyoruz ama eksikler var hocam.
Mesala pil tasarrufunda sarj cok uyi hic yemiyor ama pubg girip çıkiyorum oynamiyorum %2 gidiyor. Choreme sarji iciyor ama youtube video izliyorum cokda sarj gitmiyor

Fury570

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Resimler uygulamalar silinmeden yükleyebiliyor muyuz?

Üst Alt