Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

msstss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mİ MAX
Konular
12
Bu konuya yaziyorsam kendi cihazimin yani note 7 icin gecerli oldugunu bilmen gerek.2.si 2010 dan beri android kullanirim.Kac kere cokerttim/dirilttim.Rom.root modul aklina ne gelirse ugrastim karsinda beceriksiz bri yok merak etme.Yuklerken hata dye bsey yok,en temiz haliyle wipe lerle tertemiz rom kurarim ayni sekil global rom uda temiz kurulum yaparak kurdum.Bu benim gozlemim.Eu rom stabil filan degil hele 12.5 (bcukda neyse) sarjin cgerini sokuyor resmen.Dondum.dolandim global den iysi yok.Surum dusurdum.kurtuldum bidaha eu mu bidaha 12.5 ve sonrasi guncellemermi Asla.

Bence en iyisi eu 11.0.6 sade, hızlı, stabil vs vs

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Bence en iyisi eu 11.0.6 sade, hızlı, stabil vs vs
Aslinda 10.serileri daha iyi ama bildirim.ikonunun gelip aninda gitmesi sorunu olmasa ona donerdim.Bende 11.0.1 kullaniyorum cok memnunum.orange fox yuklu dahada ne guncellerim ne baska rom a gecerim eziyet resmen.Kendimize macera aramisim 2 senedir.

msstss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mİ MAX
Konular
12
Aslinda 10.serileri daha iyi ama bildirim.ikonunun gelip aninda gitmesi sorunu olmasa ona donerdim.Bende 11.0.1 kullaniyorum cok memnunum.orange fox yuklu dahada ne guncellerim ne baska rom a gecerim eziyet resmen.Kendimize macera aramisim 2 senedir.

Aslında android 9 tabanlı kullansan daha iyi olur 11.0.1 de 10 var galiba pek tavsiye etmem 9 gibi stabil değil.

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Merhaba, 12.0.3.0 indiriyorum şu an, BL kilidini açıp kurmaya çalışacağım. Globaldeki kasmalardan şarjın hızlı bitmesinden sıkıldım. İndirdiğim sürüm günlük kullanım için (özellikle animasyonların kasmaması ve reklam çıkmaması önceliğim) beklentimi karşılar mı?

Ya da 12.5.7.0 sürümü mü daha sağlıklı olur? Aşağıda linkini bırakıyorum;

Son düzenleme:

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Merhaba, 12.0.3.0 indiriyorum şu an, BL kilidini açıp kurmaya çalışacağım. Globaldeki kasmalardan şarjın hızlı bitmesinden sıkıldım. İndirdiğim sürüm günlük kullanım için (özellikle animasyonların kasmaması ve reklam çıkmaması önceliğim) beklentimi karşılar mı?
dostum redmi konusu çok aktif değil. ben anlatabildiğim ölçüde yardımcı olmaya çalışayım sana. bl kilidi açtıktan sonra twrp veya orangefox kurman lazım bunlar rom kurmaya yarıyor. bl kilidi açıp twrp kurduktan sonra istediğin romu yükleyeceksin ancak rom kurma videosu izleyerek yaparsan zorlanmazsın. bu konuda hata alırsan özelden yazarsın yardımcı olmaya çalışırım . hangi rom kurmalıyıma gelecek olursan bende 3 senedir global kullanıyorum artık kasmalar arayüz geçişlerinin kasmasından sıkılıp eu romu ve pixel exp. denedim. eu rom globale göre daha seri bildirim sorunları yok reklamlar yok ama arayüzde birkaç efektte sürekli kasma var ve gözüne takılır globaldeki durumu yaşarsın. onun için pixel exp, tavsiye ederim, saf google yazılımı daha akıcı oldu cihaz. şarj olarak pixel 11 baya çabuk bitiyor ama 12 gayet iyi. pixel 12 kesinlikle tavsiye ederim. tam ekran modu olarak kullanıyorum cihaz akıyor ve çok sade.

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
eu 12.5.3 sürümünde bluetooth aktif hale gelmiyor, geliyor gibi görünüyor ancak açılmıyor. Bu sorunun çözümü var mı?
Edit: restart atınca düzeldi

Son düzenleme:

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek