Yardım Redmi Note 7 Usb driver

alaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alaaddin
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Öncelikle herkese iyi forumlar. Sorunum Note 7 cihazıma temiz kurulum yaptıktan sonra twrp kalktı ve forumda bulunan tek tık twrp aracıyla yükleme yapma istedim. Fakat cihaz fastboot moda gectiginde pcde aygıt yoneticisinde sarı ünlemli android olarak gözüküyor. Bulabildiğim bütün driverları yükledim chipset güncellemesi yaptım usb 2.0 ve 3.0 da denedim usb hub kullandım fakat sonuç aynı. Lütfen bu konuda bilgi sahibi olan hocalrım yardımcı olabilir mi? Herkese simdiden tesekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    64,4 KB · Görüntüleme: 55

alaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alaaddin
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürücüleri yeniden yüklemeyi denediniz mi?

evet hocam denedim fakat mft sadece installing dedi va öyle kaldı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yaklasık 2 saatlik arastırmam sonucunda yeni patchlenmiş mft sürümü buldum bütün drivelerı kaldırıp mftden tekrar yükledim ve sonuc olarak tek tuş twrp aracı ile sorunsuz bir şekilde twrpyi kurdum. Lazım olursa diye link bırakayım eger kurallara aykırı bi durum varsa lütfen uyarın.

mft repatch:

Son düzenleme:
Oyla:

Pansophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
0
evet hocam denedim fakat mft sadece installing dedi va öyle kaldı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yaklasık 2 saatlik arastırmam sonucunda yeni patchlenmiş mft sürümü buldum bütün drivelerı kaldırıp mftden tekrar yükledim ve sonuc olarak tek tuş twrp aracı ile sorunsuz bir şekilde twrpyi kurdum. Lazım olursa diye link bırakayım eger kurallara aykırı bi durum varsa lütfen uyarın.

mft repatch:
Sonunda bulabildim aradığımı. Çok teşekkürler. Driverları yükledikten sonra Fastboot moduna alınca TWRP yüklenebildi.

Oyla:
Üst Alt