Mod Redmi Note 7 Ses Geliştirme (Dual mod, Viper4 effect)

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Bu mod, kulaklığın stereo efekti için hoparlörle aynı anda çalıșmasını sağlar. Miui tabanli romlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Her iki modu twrp üzerinden flashlayin.

Dual Hoparlör Link:

Bu modla birlikte ses kalitesi gelişimi için viper4 2.7.1 sürümünü öneririm. Güncellemeleri magisk üzerinden yapabilirsiniz.

Viper4 Link;

Xda üzerinden alıntıdır.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-09-23-51-37-113_com.pittvandewitt.viperfx.png
    Screenshot_2019-06-09-23-51-37-113_com.pittvandewitt.viperfx.png
    137,2 KB · Görüntüleme: 323

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Bu mod, kulaklığın stereo efekti için hoparlörle aynı anda çalıșmasını sağlar. Miui tabanli romlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Her iki modu twrp üzerinden flashlayin.

Dual Hoparlör Link:

Bu modla birlikte ses kalitesi gelişimi için viper4 2.7.1 sürümünü öneririm. Güncellemeleri magisk üzerinden yapabilirsiniz.

Viper4 Link;

Xda üzerinden alıntıdır.
Mi 8 lite için uygun olanı var mıdır hocam

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Mi 8 lite için uygun olanı var mıdır hocam

Mi8lite da calisabilecegini dusunuyorum. Eger calismazsa Magisk uzerinden uninmod kullanmayi biliyorsanız modu kaldırırsınız. Bilmiyorsanız forumda olması lazım.

BlaskalBanz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
IT
Konular
5

Dual Hoparlör Link:

Viper4 Link;

Xda üzerinden alıntıdır.

Viper4'de ne gibi değişimler oluyor ?

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Viper4'de ne gibi değişimler oluyor ?

Sesin artmasi yani sira bas ve tizlerde hissedilir derecede kalite artisi oluyor. Ayni şekilde kulaklik ayarlarınıda ayarlarsaniz ucuz kulakliklarda dahi verimli ses kalitesi alinabiliyor.

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31

Dual Hoparlör Link:

Viper4 Link;

Xda üzerinden alıntıdır.
Üstadım paylaşımınız için öncelikle teşekkür ederim. Size 2 sorum olacak.
1-Bu modül ile yeni aldığım jabra talk 5 adlı bluetooth kulaklığımın ses kalitesini arttırabilir miyim? Çünkü lonuşma esnasında sesi beni yeterince tatmin etmiyor.
2-Telefonum Mi 5s Plus. Eu beta ron kurulu. Bu modülü magisk üzerinden kurmam halinde çalışır mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Üstadım paylaşımınız için öncelikle teşekkür ederim. Size 2 sorum olacak.
1-Bu modül ile yeni aldığım jabra talk 5 adlı bluetooth kulaklığımın ses kalitesini arttırabilir miyim? Çünkü lonuşma esnasında sesi beni yeterince tatmin etmiyor.
2-Telefonum Mi 5s Plus. Eu beta ron kurulu. Bu modülü magisk üzerinden kurmam halinde çalışır mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Magisk kullaniyorsaniz eger viper yazdiginizda 2.7.1 surumlu olani yukleyebiliyorsaniz stabil bir sekilde kullanabilirsiniz.Kulaklikta mikrofon sesi pek artacağını dusunmuyorum ama size gelen ses hem kalite olarak hem ses yuksekligi olarak artacaktir. Kendi ince ayarlarinizi yaparak kulaklıkla muzik dinleme keyfinizi artirabilirsiniz. Dual hoparlor sizin telefona gore uyumlu degil,onu sakin kurmayin.

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Mi8lite da calisabilecegini dusunuyorum. Eger calismazsa Magisk uzerinden uninmod kullanmayi biliyorsanız modu kaldırırsınız. Bilmiyorsanız forumda olması lazım.
Hocam Mi 8 Lite kullanıcısıyım ve maalesef çalışmadı modül. Bootloop sorunu yaratmadı fakat hiçbir şekilde telefondan ses ve titreşim gelmedi modülü kurduğumda.

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Magisk kullaniyorsaniz eger viper yazdiginizda 2.7.1 surumlu olani yukleyebiliyorsaniz stabil bir sekilde kullanabilirsiniz.Kulaklikta mikrofon sesi pek artacağını dusunmuyorum ama size gelen ses hem kalite olarak hem ses yuksekligi olarak artacaktir. Kendi ince ayarlarinizi yaparak kulaklıkla muzik dinleme keyfinizi artirabilirsiniz. Dual hoparlor sizin telefona gore uyumlu degil,onu sakin kurmayin.
Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Sizin paylaştığınız dosyayı magisk üzerinden yükledim. Yeniden başlattım. Apk yüklendi. Fakat çalışmadı kök erişimi için indirme izni istedi.
Sizin bahsettiğiniz 2.7.1 stabile dosya bu mudur? Apki yi çalıştırıp gerekli izinleri vereyim mi?

Üst Alt