Haber Redmi Note 7 Pro Türkiyede...

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Gerçi ben neye sevinip üzülüyorsam :D Telefon 2600 TL ben bir öğrenciyim :)
haha--
Allah'ım da seni güldürsün...

* * *

Konuyla ilgili fıkra geldi aklıma;

Ormana maliyecilerin geldiğini duyan leylek telaşlı olarak kaçmaya çalışırken, kaplumbağaya denk gelmiş, ve sormuş hayırdır leylek kardeş diye, leylek "ormana maliyeciler geliyormuş ve bende var yazlık, hanımda var yazlık, çocukların her birinde var yazlık, bunların vergisi mi ödenir, kaçıyorum demiş"

Bunu duyan kaplumbağa da telaşlanarak kaçmaya başlamış ama ayıya denk gelmiş, bu telaşını soran kaplumbağaya hızlıca anlatmış "ormana maliyeciler gelmiş, bende var ev, hanımda var ev, çocukların her birinde ev var, bunların vergisi çok tutar"

Ayı kaçarken de; maymuna denk gelmiş ve anlatmış; "ormana maliyeciler gelmiş, bende var kürk, hanımda var kürk, çocuklarda var kürk, bunların vergisi ne tutar biliyor musun?" diyerek uzaklaşmış...

Maymun da bu hareketlilikten tırsmış ve koşmaya başlamış, sonra bir düşünmüş ki; " len benim kıç açık, hatunun kıçı açık, çocuklar ha keza öyle, ben neden kaçıyorum ki anasını satayım" demiş... drunk~~

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Arkadaşlar sadece redmi note 7 Türkiyede satışa sunulacakmış. Redmi note 7 pro sadece Çin ve Hindistan da satışta olacak. Çakma ımeı ile kullanılırsa onu bilemem.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Redmi Note 7 Pro sadece Çin ve Hindistan'da satışa çıkacak resmi olarak. Almanya ve Gürcistan'daki telefon Redmi Note 7 olmasın??

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Redmi Note 7 Pro sadece Çin ve Hindistan'da satışa çıkacak resmi olarak. Almanya ve Gürcistan'daki telefon Redmi Note 7 olmasın??

Olay, Aynen bu şekilde... Ben yanlış model telefon için (note 7) yazmışım, jeton yeni düştü. wasntme~~:S

şebeg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Xioami s2
Konular
0

Evet haklısınız. Pro değil.

Üst Alt