Yardım Redmi Note 7 Pro MIUI11 güncelleme

Tropikal Maganda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Note 7 Pro
Konular
1
Herkese merhabalar arkadaşlar. İşyerinden bir abimizede note 7 pro yurt dışı aldık. (6/128 modeli) aldığı kişi imei atıldığını söylemiş. Miui 11 güncellemesi geldi cihaza indirip yüklüyoruz cihaz yeniden başlıyor ve yüzdelik dilim dolup cihaz açılıyor. Güncelleme ekranına girdiğimiz de hala miui 10 ve güncelleme seçeneğinde indir yazmakta. 4 kez denedik ancak durum aynı. Bazı konular da mi kilidinin açık olması gerektiği söyleniyor onada baktık oda açık durımda. Yardımcı olabilecek varmıdır? Şimdiden teşekkürler

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Herkese merhabalar arkadaşlar. İşyerinden bir abimizede note 7 pro yurt dışı aldık. (6/128 modeli) aldığı kişi imei atıldığını söylemiş. Miui 11 güncellemesi geldi cihaza indirip yüklüyoruz cihaz yeniden başlıyor ve yüzdelik dilim dolup cihaz açılıyor. Güncelleme ekranına girdiğimiz de hala miui 10 ve güncelleme seçeneğinde indir yazmakta. 4 kez denedik ancak durum aynı. Bazı konular da mi kilidinin açık olması gerektiği söyleniyor onada baktık oda açık durımda. Yardımcı olabilecek varmıdır? Şimdiden teşekkürler
Hangi sürümü indirdiniz hocam?
Cihazda TWRP var mı ?

Oyla:

Tropikal Maganda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Note 7 Pro
Konular
1
Hocam ekstra bir şey kurmadık cihaz açıldığı gibi duruyor. Sadece mi kilidi açık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuanki sürüm 10.3.12.0 miui 10
İndirilebilen sürüm v11. 0.5.0
İndiriyoruz. Kurulum yapıyor ancak açıldığında hala miui 10 var. Bahsettiğin twrp yi öğrenebileceğimiz yer varsa bakalım hemen hocam

Son düzenleme:
Oyla:

Farozcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi note 7 pr
Konular
1
Bende de indiriyor yükleme yaparken hata mesajı veriyor.

Oyla:

eyver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
necdet
Cihazım
mi8
Konular
3
Maalesef yaygın bir şekilde bu sorun yaşanıyor. En kolay çözüm fastboot ile rom yüklemek. Aynı sorun bende de vardı. Çözümü bu yöntemle buldum.

Oyla:
Üst Alt