Soru Redmi Note 7 Pixel Experience

Moroz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Merhaba telefona pixel experience romunu yüklemek istiyorum daha önce hiç rom yükleme deneyimim olmadı eğer çalıştıramassam miuiye döndükten sonra telefon miui ve android güncellemesi almaya devam eder mi ?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Merhaba telefona pixel experience romunu yüklemek istiyorum daha önce hiç rom yükleme deneyimim olmadı eğer çalıştıramassam miuiye döndükten sonra telefon miui ve android güncellemesi almaya devam eder mi ?
Tekrar orjinal Miui Rom'a donüs saglayabilirsiniz. Twrp veya MiFlash kullanarak, güncellemeleri almaya devam edersiniz.

Oyla:

Moroz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Tekrar orjinal Miui Rom'a donüs saglayabilirsiniz. Twrp veya MiFlash kullanarak, güncellemeleri almaya devam edersiniz.

Peki hocam pixel experience kendi içinde güncelleme alıyor mu yoksa yeni sürümleri geldikçe tekrar kurmamız mı gerekiyor

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Peki hocam pixel experience kendi içinde güncelleme alıyor mu yoksa yeni sürümleri geldikçe tekrar kurmamız mı gerekiyor
Redmi Note 7 cihazına suanlık Official (resmi) pixel experience Rom'u yok. Note 7 Pro için var. Eğer Note 7 için Unofficial sürüm Pixel Experience Rom'u var ise güncelleme gelistiriciye bağlı, ne zaman güncelleme vermek isterse o zaman verir. Ama Official sürümler belli aralıklarla güncelleme alır.

Oyla:

Moroz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Cevabınız için teşekkür ederim son olarak pixel experience redmi note 7 için official sürümü ne zaman çıkar bir tahmininiz varmı

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Cevabınız için teşekkür ederim son olarak pixel experience redmi note 7 için official sürümü ne zaman çıkar bir tahmininiz varmı
Resmi sitesine baktım henüz çıkmamış Official sürüm, ne zaman çıkar bilemem..Redmi Note 7 Pro için var sitede.
Ama senin için araştırdım, Unofficial sürüm buldum Redmi Note 7 için Pixel Experience UNOFFİCİAL 16.06.2019 tarihinde çıkmış.
ROMU
Kaynak Site:

Oyla:

Moroz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Resmi sitesine baktım henüz çıkmamış Official sürüm, ne zaman çıkar bilemem..Redmi Note 7 Pro için var sitede.
Ama senin için araştırdım, Unofficial sürüm buldum Redmi Note 7 için Pixel Experience UNOFFİCİAL 16.06.2019 tarihinde çıkmış.
ROMU
Kaynak Site:

Teşekkür ederim ilgin için bende şuan indiriyordum zaten bunu official ibareli rom vardı bu telefon için ama güvenemedim bunu yüklerim artık

Oyla:
Üst Alt