Rom Redmi Note 7 Oxygen OS Stable OnePlus 7 Port | Android 10 /22.11.2020

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
ilk izlenim seviyesinde ciddi anlamda akıcı ve güzel bir rom olmuş.
Dahada geliştirilip üzerinde çalışırsa rakipsiz olabilir.

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu rom pil konusunda baya iyi . 2 gün kullandım hiç şarja takmadan ve %12 şarjım kalmıştı . Ekran süremde 7 saat 56 dkydi. Şuana kadar denedigim hiç bir romda 1 günde bile 8 saati zor alıyordum bu romda 2 gün ile böyle bir ekran süresi almak şaşırttı ama arayüzü pek hoşuma gitmedi ve bug vs. Var stabil ve sorunsuz hale geldiğinde benim için rakipsiz olabilir . Arayüzde mesala bana ters gelen şey biri beni aradığı zaman aşağı kaydirinca cevaplıyor ve ben alışamadım bir çok kişiyi meşgule attım yanlışlıkla . Google dialer kullanılsa daha iyi olabilirdi

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu rom pil konusunda baya iyi . 2 gün kullandım hiç şarja takmadan ve %12 şarjım kalmıştı . Ekran süremde 7 saat 56 dkydi. Şuana kadar denedigim hiç bir romda 1 günde bile 8 saati zor alıyordum bu romda 2 gün ile böyle bir ekran süresi almak şaşırttı ama arayüzü pek hoşuma gitmedi ve bug vs. Var stabil ve sorunsuz hale geldiğinde benim için rakipsiz olabilir . Arayüzde mesala bana ters gelen şey biri beni aradığı zaman aşağı kaydirinca cevaplıyor ve ben alışamadım bir çok kişiyi meşgule attım yanlışlıkla . Google dialer kullanılsa daha iyi olabilirdi
O arama aşağı kaydırma değiştirilebiliyor hocam Aramadan Ayarlara girin bulursunuz

presszz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
hakikaten güzel rom. kilit ekranındaki duvar kağıdını değiştirince yamuk oluyor o yüzden kendi duvar kağıdını kullanıyorum onun haricinde bazen bildirim gelince (iki kere oldu) telefon tepki vermiyor reset atmak zorunda kalıyorum. Umarım iyi bir güncelleme gelir de hep bunu kullanırız.

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
bu romun xda da konusu var mı ben bulamadım ?

trpoketopu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilal
Cihazım
note 7
Konular
0
24.01 romunda bug var mı

Üst Alt