Rom Redmi Note 7 Oxygen OS Stable OnePlus 7 Port | Android 10 /22.11.2020

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
24.01 romunda bug var mı
ben 1-2 saat denedim dt2w/s aktif ancak uzun süre ekran kapalı cihaz pasif ise Dt2w algılamıyor. ayrıca o kadar çok google servis varki deli oldum. maintainer bunun için bir Tomatot Debloater 1.2 paylamış onu flashlayın rahat edin diyor. Yani bu sürüm de yarı stabil tabii ki bug çıkacak ama öncekilere nazaran baya iyileşmiş. Çıkan sıkıntıları paylaşın hem burdan hemde telegramdan sonuç iyi olacak bence.
Aslında benim fikrim bizi bu debloater ile uğraştıracağına kendi temizleyip verse daha iyi olurdu, tabi bence.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

onu da yazdım ama ne diyecek bekleyelim

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
ben 1-2 saat denedim dt2w/s aktif ancak uzun süre ekran kapalı cihaz pasif ise Dt2w algılamıyor. ayrıca o kadar çok google servis varki deli oldum. maintainer bunun için bir Tomatot Debloater 1.2 paylamış onu flashlayın rahat edin diyor. Yani bu sürüm de yarı stabil tabii ki bug çıkacak ama öncekilere nazaran baya iyileşmiş. Çıkan sıkıntıları paylaşın hem burdan hemde telegramdan sonuç iyi olacak bence.
Aslında benim fikrim bizi bu debloater ile uğraştıracağına kendi temizleyip verse daha iyi olurdu, tabi bence.

onu da yazdım ama ne diyecek bekleyelim
Eskiden çok lag ve takılma oluyordu birde parmak izine dokununca herhangi bir yere dokunma sorunu.Bunları çözmüşler mi?

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Eskiden çok lag ve takılma oluyordu birde parmak izine dokununca herhangi bir yere dokunma sorunu.Bunları çözmüşler mi?
Haa bakın ona bakmadım romu tekrar kurduğumda test edrim şimdi yazdıklarıma nasıl cevap gelecek onu bekliyorum

pin şifre vs sorunları devam ediyor onu gördüm birde face birtürlü tanımadı yüzümü

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Arkadaşlar romu şuanda kullanan varsa system/priv-app den veya nereden ise IncallUI klasör ünü APK dı ile birlikte paylaşabilen varsa memnun olurum

Romu pc de çıkardım ama priv-app yi saklamışlar görünmüyor

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
Arkadaşlar romu şuanda kullanan varsa system/priv-app den veya nereden ise IncallUI klasör ünü APK dı ile birlikte paylaşabilen varsa memnun olurum

Romu pc de çıkardım ama priv-app yi saklamışlar görünmüyor
Kurdun mu üstat ? Ben kurdum bir önceki sürüme göre kötü geldi kamera uygulaması falan da yoktu geri döndüm yarım saat sonra :)

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Evet kurdum bazı bugları çözerken başka bir tarafı patlatıyor maintainer. Yani yetersiz bir kişi. Hatta yukarıdaki yazdıklarıma bile saçma sapan cevap alıyorum. Ne desek boş. Ben tek tek Google app ve servisleri mixplorer ile sildim yani bir nevi iptal oldu. Verdiği araç işe yaramadı. Yazdım ben tekrar mod ladım diyor. Ama AOD u bir türlü dt2 w ayarlayamadı. Silemedim de. Bende Suoerorior OS ama geçtim. Oradaki IncallUI. apk yı burada çslıştırmayı denecektim. Çıkmadan cantacts ve dialer için aldım ama IncallUI olmadan olmuyor

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
Evet kurdum bazı bugları çözerken başka bir tarafı patlatıyor maintainer. Yani yetersiz bir kişi. Hatta yukarıdaki yazdıklarıma bile saçma sapan cevap alıyorum. Ne desek boş. Ben tek tek Google app ve servisleri mixplorer ile sildim yani bir nevi iptal oldu. Verdiği araç işe yaramadı. Yazdım ben tekrar mod ladım diyor. Ama AOD u bir türlü dt2 w ayarlayamadı. Silemedim de. Bende Suoerorior OS ama geçtim. Oradaki IncallUI. apk yı burada çslıştırmayı denecektim. Çıkmadan cantacts ve dialer için aldım ama IncallUI olmadan olmuyor
Dediğin rom hangisi konusu var mı?

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Dediğin rom hangisi konusu var mı?

Ben beğendim dt2w/s ve aod aktif/pasif sorunsuz. Ha arayüz de zaten Nova kullanılır ım ben

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Oxygen OS One Plus 6 Android 10//29.01.2020
Beta

Changes/Fixes since lastest port:
• Media of SDCard are showing on apps now;
• Modded OnePlus FaceUnlock to work with our
List of things i have tested and working:
• Gcam(I am using port but you can try any of recommended cameras in Photography group)
• Auto-brightness
• AP Hotspot(No Password but working, will try solve on next update)
• BT Audio
• Calling (Whasapp fully working, phone fully working)
• OP6 port has a problem when play audio on whatsapp on phone so use ViperFX magisk to fix;
• DT2W you can enable/disable from original Oneplus Gesture menu.
• The build comes pre-installed with Magisk 20.3 so after reboot just install magisk manager apk and you have root
• Until Xiaomi publish the source for our kernel custom kernels will break Wifi so don't install.

Finally if you found bugs post in group and mark me on the post and if possible i will try solve(And pls no private message with eta and bugs we are in the group to share and solve problems.

Konu başlığını güncellemiyorum farklı model port olduğu için,yükleyen kullanan arkadaşların yorumlarına göre düzenleyip yeni konu açabilir veya bu konu üzerinden güncelleyebiliriz.İyi forumlar diliyorum.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Oxygen OS One Plus 6 Android 10//29.01.2020
Beta

Changes/Fixes since lastest port:
• Media of SDCard are showing on apps now;
• Modded OnePlus FaceUnlock to work with our
List of things i have tested and working:
• Gcam(I am using port but you can try any of recommended cameras in Photography group)
• Auto-brightness
• AP Hotspot(No Password but working, will try solve on next update)
• BT Audio
• Calling (Whasapp fully working, phone fully working)
• OP6 port has a problem when play audio on whatsapp on phone so use ViperFX magisk to fix;
• DT2W you can enable/disable from original Oneplus Gesture menu.
• The build comes pre-installed with Magisk 20.3 so after reboot just install magisk manager apk and you have root
• Until Xiaomi publish the source for our kernel custom kernels will break Wifi so don't install.

Finally if you found bugs post in group and mark me on the post and if possible i will try solve(And pls no private message with eta and bugs we are in the group to share and solve problems.

Konu başlığını güncellemiyorum farklı model port olduğu için,yükleyen kullanan arkadaşların yorumlarına göre düzenleyip yeni konu açabilir veya bu konu üzerinden güncelleyebiliriz.İyi forumlar diliyorum.
Elinize sağlık Hocam.

Üst Alt