MIUI 11 Redmi Note 7 Miui11 Yorumları

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba,
Bildiğiniz üzere Miui11 betası yayınlandı.
Konuyu açmamın sebebi Miui11 betasına geçebilmek için bootloader kilidini açmama gerek var mı öğrenmek istemem ve Redmi Note 7 de Miui11 e geçenlerin yorumlarını paylaşması.
Yardımlarınızı ve Miui11 hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
İlk yorum benden olsun. Hiç gerek yok daha eksikleri var defalarca yeniden kurmama rağmen donma kasma sıfır olan telefonum kasmaya donmaya başladı. Birde parmak izi ayarlanmıyor yüz kilidi yaptım şimdi silinmiyor hiç stabil değil.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Evet açmanız gerekiyor. TWRP yüklü olması lazım cihazınızda.
Teşekkür ederim.

İlk yorum benden olsun. Hiç gerek yok daha eksikleri var defalarca yeniden kurmama rağmen donma kasma sıfır olan telefonum kasmaya donmaya başladı. Birde parmak izi ayarlanmıyor yüz kilidi yaptım şimdi silinmiyor hiç stabil değil.
Yorumunuz için teşekkürler. Anlaşılan ekim ortasını beklemekten başka çare yok.

Shewky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şevki Akdemi
Cihazım
Mi2
Konular
4
Aralık ayını bekleyin birçok bug çözülmüş olur. Stressiz temiz rom kullanmak için sabretmelisiniz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Merhaba,
Bildiğiniz üzere Miui11 betası yayınlandı.
Konuyu açmamın sebebi Miui11 betasına geçebilmek için bootloader kilidini açmama gerek var mı öğrenmek istemem ve Redmi Note 7 de Miui11 e geçenlerin yorumlarını paylaşması.
Yardımlarınızı ve Miui11 hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.
Xiaomi.eu beta MUIU 10 versiyonu ile pek bi farkı yok yani önceki sürüm ile %90 aynı sadece adı değişmiş gibi bir durum var ilk çıkan betada. Yani sistem oturana kadar beklemenizi tavsiye ederim. Malumunuz ilk betalarda cihazlar tam performansı gösteremez.
Parmak izi sorunlu değil cihazınıza temiz kurulum yapmayı denediniz mi? Çünkü şuan bahsettiğiniz sorunları ben yaşamıyorum.

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Benimde kasma bilmeyen telefonum 9.9.26 miui beta ile kasıyor tavsiye etmem ben de :)

shrewd34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Bu sorun yaşayan arkadaşlar hangi romdan, hangi wipeları yaparak geçtiğini söylerse bilgi almak için bakan arkadaşlara faydalı olur.

Örneğin ben aynı romun bir önceki sürümü olan 9.9.3'den Wipe dalvik+Cache yaparak geçtim ve parmak izi, donma gibi hiç bir problemim olmadı. Ben memnunum şahsen. Animasyonlar vs daha güzel olmuş telefonu kullanması daha eğlenceli.

Üst Alt