MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 ekran süresi

JacopNR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adroid
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
selam beyler. Note 7 kullanan arkadaşlar MIUI 11 Güncellemesinden sonra Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz paylaşabilir misiniz? Bende durum ağaşıdaki gibi. 3 saat pub g oynadım ekran Pil süresi 7 saat 10 dkka ve hala yüzde 6 şarj duruyo. Sizde durumlar nasıl?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

selam beyler. Note 7 kullanan arkadaşlar MIUI 11 Güncellemesinden sonra Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz paylaşabilir misiniz? Bende durum ağaşıdaki gibi. 3 saat pub g oynadım ekran Pil süresi 7 saat 10 dkka ve hala yüzde 6 şarj duruyo. Sizde durumlar nasıl?
Ekran görüntüsünü atamadım

İsmail fidancı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İso
Cihazım
Redmi note 3
Konular
3
Revos kullanıyorum. Şu ana kadar denediğim romlar arasında en uzun ekran süresini veren sürüm bu. Orijinal romda bende 6 saat alıyordum.

Ekli dosyalar

• IMG_20200319_002839.jpg
    IMG_20200319_002839.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 43

m4a1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vefa
Cihazım
gm 5 plus
Konular
9
Revos kullanıyorum. Şu ana kadar denediğim romlar arasında en uzun ekran süresini veren sürüm bu. Orijinal romda bende 6 saat alıyordum.
Hocam Twitter veya Instagramda bildirim sıkıntısı yaşıyor musunuz revosta

İsmail fidancı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İso
Cihazım
Redmi note 3
Konular
3
Hocam Twitter veya Instagramda bildirim sıkıntısı yaşıyor musunuz revosta
İkisini de kullanamıyorum ama facebook bildirimi geliyor ama ses çıkmıyor ve ekran uyanmıyor onun haricinde bir problem görmedim.

JacopNR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adroid
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Hocam bahsettiğiniz Rom note 7 için yazılmış özel bir custom rom sanırım. Romda herhangi bir sıkıntı yaşıyor musunuz? Bildirim gelmemesi , uygulamaların aniden durması v.s? Birde nereden ve nasıl indirip kurduğunuzu paylaşabilir misiniz?

İsmail fidancı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İso
Cihazım
Redmi note 3
Konular
3
Hocam bahsettiğiniz Rom note 7 için yazılmış özel bir custom rom sanırım. Romda herhangi bir sıkıntı yaşıyor musunuz? Bildirim gelmemesi , uygulamaların aniden durması v.s? Birde nereden ve nasıl indirip kurduğunuzu paylaşabilir misiniz?
Şu ana kadar bir problem bulmadım 2 gündür kullanıyorum.bildirimler geliyor. Sitede redmi note 7 konusunun içinde revos romunun konusu mevcut.nasıl kurulacağı orda belirtilmiş ve linkleri de paylaşılmış. Tabi ilk önce bootloader kilidinin açık olması ve twrp yüklü olması lazım .

Üst Alt