MIUI 12 Redmi Note 7 Mi Room (Android 10.0) 20.7.9 Beta Rom

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

MIUI 12 için yamaların tam olarak yerelleştirilmesi ve uyarlanması MIUI 11 MiRoom'un en son haftalık sürümünden güncelleme, mendil olmadan üstte mümkündür.
Android 10 için yeni hareketler ve animasyonlar varsayılan olarak etkindir.
Şu anda, henüz tam olarak optimize edilmemişlerdir, bu nedenle bazen masaüstündeki animasyon frizleri mümkündür.
Gerekirse, geliştiriciler için ayarlarda eski hareketler etkinleştirilebilir.
Tüm cihazlar için “Süper Duvar Kağıdı” Mars ve Earth eklendi.
MIUI 12'deki tüm eksik sistem uygulamaları eklendi (ekran kaydı, hesap makinesi, pusula ve diğerleri).
Kontrol merkezindeki ilk kartın ekranını seçme özelliği etkinleştirildi: Trafik, Adımlar, Ekran süresi.
Android 10 için kontrol merkezini ve bildirimleri başlatmak için hareketleri değiştirme yeteneği eklendi.
Her zaman ekranda görüntülenecek stilleri seçme olanağı ile tema yöneticisinde Çince çevrimiçi içerik etkinleştirildi. MIUI 12 için Global henüz mevcut değil.
Mi 9 için Mi 10'dan “Clone” fonksiyonunu etkinleştirdi.
Resmi değişiklikler:
  • Güvenlik düzeltme eki, bazı cihazlar için Haziran 2020'ye kadar gün batımında.
  • Mobil ağlar arasında optimize edilmiş otomatik geçiş.
  • Alt ekran parmak izi tarayıcısının çalışmadığı durumlar düzeltildi.
  • Görüşme çalışırken kontrol altında daha iyi çalışırmesi.
  • SIM kartlar arasında geçiş düzeltildi.
  • Bir açılır pencere bildirim denetimi, arka planın bulanıklaştığı durumlar düzeltildi.
  • Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.
MiRoom ekibinden değişiklikler:
  • Tarayıcı uygulamasının güncellenmiş olduğunu.
  • "Senk" anahtarı kontrol süresi geri döner.
  • "Ayarlar> Duvar Kağıtları" bölümündeki durum değişikliği için düzeltildi.
  • Mi9T Pro (Redmi K20 Pro) ve Mi9T (Redmi K20) için durum açıklaması
  • Düzeltme ekleri ve çeviri
Resmi değişiklikler:

• Galeriye ve yeni kameraya yeni Kireç ve Kara Buz filtreleri eklendi.
  • Galerideki albümleri görüntüleme modunu seçebilme: ızgara veya liste.
  • Mi 9 fotoğraf makinesine tam ekran fotoğraf modu eklendi.
  • Video araçlarının başlatılması düzeltildi.
  • Notlarda tamamlanan görevler artık gizlenebilir.
  • Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.
MiRoom ekibinden değişiklikler:

• Bilgileri (trafik, adımlar, ekran süresi) ile anahtarı kontrol merkezinden gizleme yeteneği.
  • Mi Lan Pro yazı tipi de dahil olmak üzere tüm MiRum seçeneklerini yeniden başlatmadan etkinleştirme ve devre dışı bırakma yeteneği.
  • Masaüstü ve Mi asistanının güncellenmiş sürümü.
  • Fransızca eklendi.
  • Düzeltme ekleri ve çeviri.

Kurulum

* Mİ ROOM u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipedüğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Mİ ROOM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.

Bilgilendirme

Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli

İndirme Linkleri:

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,iyi forumlar..

Son düzenleme:

Erdinç A

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinç Avcı
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Teşekkürler hocam

Sen 123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih Byrktr
Cihazım
Redmi note 7
Konular
101
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

MIUI 12 için yamaların tam olarak yerelleştirilmesi ve uyarlanması MIUI 11 MiRoom'un en son haftalık sürümünden güncelleme, mendil olmadan üstte mümkündür.
Android 10 için yeni hareketler ve animasyonlar varsayılan olarak etkindir.
Şu anda, henüz tam olarak optimize edilmemişlerdir, bu nedenle bazen masaüstündeki animasyon frizleri mümkündür.
Gerekirse, geliştiriciler için ayarlarda eski hareketler etkinleştirilebilir.
Tüm cihazlar için “Süper Duvar Kağıdı” Mars ve Earth eklendi.
MIUI 12'deki tüm eksik sistem uygulamaları eklendi (ekran kaydı, hesap makinesi, pusula ve diğerleri).
Kontrol merkezindeki ilk kartın ekranını seçme özelliği etkinleştirildi: Trafik, Adımlar, Ekran süresi.
Android 10 için kontrol merkezini ve bildirimleri başlatmak için hareketleri değiştirme yeteneği eklendi.
Her zaman ekranda görüntülenecek stilleri seçme olanağı ile tema yöneticisinde Çince çevrimiçi içerik etkinleştirildi. MIUI 12 için Global henüz mevcut değil.
Mi 9 için Mi 10'dan “Clone” fonksiyonunu etkinleştirdi.

Kurulum

* Mİ ROOM u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipedüğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Mİ ROOM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.

Bilgilendirme

Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli

İndirme Linkleri:

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,iyi forumlar..
Elinize sağlık Hocam

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Elinize sağlık hocam

Salih1404

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Arkadaşlar romu yükleyip kullananlar varmı kurmaya değermi.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
20.6.4 Güncelleme ve değişiklikler konu başlığına eklendi.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Üst Alt