MIUI 11 Redmi Note 7 Mi Room (Android 10.0) 20.3.26 Beta (Android 9.0) 11.0.7.0 Kararlı Rom

Enesk.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

Resmi değişiklikler:

• Güncellenmiş Saat uygulaması: sekmeler artık simgeler şeklinde görüntülenir, zamanlayıcı melodinizi seçme özelliği eklendi.
  • Güncellenmiş Hava durumu uygulaması: günlük tahmini görüntülemek için arayüz ve şehir ekleme menüsü.
  • Kilit ekranında şifre ve kod giriş stili güncellendi.
  • Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.
MiRum ekibinden değişiklikler:

• “Mobil ağ kullanırken her zaman durum çubuğunda mobil ağ türünü göster” işlevi eklendi. Geliştiriciler için ayarlarda.
  • “Kilitli ekranda güç menüsünü göster” işlevi eklendi. Geliştiriciler için ayarlarda.
  • Android 9 için şarjı bağlama ve bağlantıyı kesme sesi düzeltildi.
  • Magisk, 20.2 sürümüne güncellendi.
  • Güncelleme Sağlık uygulaması.
  • MiMoji desteği yalnızca resmi olarak desteklenen cihazlar için ayrılmıştır.
  • Optimize edilmiş ürün yazılımı boyutu.
  • Yamaların ve çevirinin sonuçlandırılması ve güncellenmesi.
Not:

• Liste, herkese açık olarak değiştirilmek üzere değiştirilebilir.
  • Değişiklikler cihaza göre değişebilir.
  • Güncelleme Pazartesi günü sitede yayınlanacaktır.
Resmi değişiklikler:

• Redmi Note 7, Android 10'a güncellendi.
  • Bazı cihazlar için Aralık 2019 güvenlik düzeltme eki güncellendi.
  • Ayarlarda ve masaüstünde “Screen Time” işlevinin simgesi güncellendi.
  • Ağ türlerinin seçimi düzeltildi. Yeniden başlattıktan sonra artık “Tercih Edilen 4G” ye çökmez.

• Güncellenmiş Mi Assistant: yeni tasarım, karanlık mod desteği, ek kısayollar ve stok izleme.
  • Portekizce desteği eklendi.
  • Ses ve titreşim ayarlarına bildirimler için ayrı bir ses kontrolü eklendi.
  • Magisk 20.3 sürümüne güncellendi.
  • Bazı ayar öğelerinin yapısı güncellendi. Gelişmiş durum çubuğu ayarları, geliştirici ayarlarından durum çubuğu bölümüne taşındı.

Kurulum

* Mİ ROOM u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipedüğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Mİ ROOM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.

Bilgilendirme

Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli

İndirme Linkleri:
Beta
-
Kararlı

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,iyi forumlar..
Global stabile ne zaman gelecek android 10 bilgisi olan varmı 2020 ilk ceyregi dendi ama

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

Resmi değişiklikler:

• Güncellenmiş Saat uygulaması: sekmeler artık simgeler şeklinde görüntülenir, zamanlayıcı melodinizi seçme özelliği eklendi.
  • Güncellenmiş Hava durumu uygulaması: günlük tahmini görüntülemek için arayüz ve şehir ekleme menüsü.
  • Kilit ekranında şifre ve kod giriş stili güncellendi.

• “Mobil ağ kullanırken her zaman durum çubuğunda mobil ağ türünü göster” işlevi eklendi. Geliştiriciler için ayarlarda.
  • “Kilitli ekranda güç menüsünü göster” işlevi eklendi. Geliştiriciler için ayarlarda.
  • Android 9 için şarjı bağlama ve bağlantıyı kesme sesi düzeltildi.
  • Magisk, 20.2 sürümüne güncellendi.
  • Güncelleme Sağlık uygulaması.
  • MiMoji desteği yalnızca resmi olarak desteklenen cihazlar için ayrılmıştır.
  • Optimize edilmiş ürün yazılımı boyutu.
Not:

• Liste, herkese açık olarak değiştirilmek üzere değiştirilebilir.
  • Değişiklikler cihaza göre değişebilir.
  • Güncelleme Pazartesi günü sitede yayınlanacaktır.
Resmi değişiklikler:

• Redmi Note 7, Android 10'a güncellendi.
  • Bazı cihazlar için Aralık 2019 güvenlik düzeltme eki güncellendi.
  • Ayarlarda ve masaüstünde “Screen Time” işlevinin simgesi güncellendi.
  • Ağ türlerinin seçimi düzeltildi. Yeniden başlattıktan sonra artık “Tercih Edilen 4G” ye çökmez.

• Güncellenmiş Mi Assistant: yeni tasarım, karanlık mod desteği, ek kısayollar ve stok izleme.
  • Portekizce desteği eklendi.
  • Ses ve titreşim ayarlarına bildirimler için ayrı bir ses kontrolü eklendi.
  • Magisk 20.3 sürümüne güncellendi.
  • Bazı ayar öğelerinin yapısı güncellendi. Gelişmiş durum çubuğu ayarları, geliştirici ayarlarından durum çubuğu bölümüne taşındı.
Resmi değişiklikler:

* Bazı cihazlar için Ocak 2020'den itibaren güvenlik yaması güncellendi.
* Bazı cihazlar için arama sırasında arayüzün donmasıyla ilgili sorunlar düzeltildi.
* Kilit ekranında bir aramanın görüntülenmesi düzeltildi.
* Geliştiricilerin mevcut akımı ve FPS'yi izlemesi için ayarlara “Güç Kontrolü” seçeneği eklendi.
* Karanlık modda VPN bağlantısı iletişim kutusunun görüntülenmesi düzeltildi.
* Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.

MiRoom Ekibinden Değişiklikler:

* Alarm saatinde uyku yönetimi seçeneği etkinleştirildi.
* Android 10 (tam ekran kontrol ayarları) için Google asistan başlangıç hareketini devre dışı bırakmak için seçenek eklendi.
* Masaüstü ayarlarında kilit açma animasyonunu devre dışı bırakma seçeneği eklendi.
* Hesap makinesi sürümü güncellendi: sekme stili güncellendi, yeni hesaplama yetenekleri eklendi.
* Tarayıcı sürümü güncellendi: web sitelerine giderken giriş alanında sabit metin ekranı.
* Bazı cihazlarda ekran kilitlendiğinde ses tuşlarını basılı tutarak parçaları değiştirin ve döndürün.
* Tüm cihazlar için 60fps ekranından video kaydetme özelliği etkinleştirildi.
* Android 10 için ekran görüntüsü çekerken gecikme kaldırıldı.
* Akıllı ağ ayarları geliştiriciler bölümüne taşındı.
* Düzeltme ve güncelleme yamalar ve çeviri.

Kurulum

* Mİ ROOM u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipedüğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Mİ ROOM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.

Bilgilendirme

Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli

İndirme Linkleri:
Beta
-
Kararlı

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,iyi forumlar..
Hocam bu beta romu kurmak için Android 10 twrp yüklemek mi lazim?

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Hocam bu beta romu kurmak için Android 10 twrp yüklemek mi lazim?
Sanmıyorum diğeri ile de kurulur ama artık romlar android 10 a döndüğü için yükleseniz daha sağlıklı olur.

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kr4tenz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey karaes
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
0
cohci52 hocam ben 0 dan kurdum daha önceki rom için format data ve 4 wipe yaptım daha sonra kurdum fakat dili türkçe yapıp kurulum yaptığımda google hesabıma bağlanamıyorum ve hesap makinası sürekli olarak çalışmayı durduruyor fakat dili rusça yapıp kurulum yaptığımda google sorunu devam ediyor ve hesap makinası çalışıyor anlamadım sorun nedir ? test edip hata alan varmıdır acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Ana konuda son sürümde hesap makinesinin acilmadigindan bahşedilmiş. 20.1.16 Kuran var mı? Tavsiye eder misiniz?

Kr4tenz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey karaes
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
0
Ana konuda son sürümde hesap makinesinin acilmadigindan bahşedilmiş. 20.1.16 Kuran var mı? Tavsiye eder misiniz?
ben bahsettim evet açılmıyor sürekli durduruldu hatası veriyor rusça yapınca bir sorun yok google bağlanılmıyor

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Miroom candır gerisi hikaye, sorunlar çoksa stabil sürümü kullanın

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Ben son sürümü kullanıyorum ve şuan hiç bir sorun yaşamıyorum. Hesap makinesi de çalıluyor, Google servisleri de.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
20.1.21 Güncelleme linki konu başlığına eklendi.

Önemli güncelleme bilgileri
Android 10 tabanlı cihazlar için, bazı uygulamalarda sabit ses çalma ve pusulayı düzeltme.20.1.21 sürümü ile resmi bir acil durum güncellemesi yayınlandı.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Son düzenleme:
Üst Alt