Yardım Redmi Note 7 mi Mi8 SE mi?

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Arkadaşlar merhaba Redmi Note 7 alalı 2 ay falan olmuştur aslında telefondan memnunum fakat nedense mi8se yi sonradan görünce bana daha cazip geldi ve f/p canavarı gibi bişey diyorlar sizce Redmi Note 7 ile mi8se yi takas yapmalı mıyım çok kararsızım bu konuda. Çünkü amoled ekran mı dersin sd710 mu dersin ekran boyutunun elime uygunluğu falan her şey tam bana göre tek sıkıntı bu telefonun çekmeme sıkıntısı onu da size zahmet açıklayabilir misiniz? Tabi muhtemelen üstüne para vereceğim sizce bu miktar ne kadar olur? Ve dediğim gibi sizce mantıklı bir hareket mi olur?

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Cihazın garantili ise üstüne para verme, mi 8 se daha iyi bir cihaz üstelik mi serisi kaliteli ve üst düzey cihazlardır. Redmi serisi malzeme olarak daha zayıftır. Çekmeme olayı şöyle cihazda band 20 yok kırsal alanda başka cihazın 4g si çekerken sizinki çekmeyebilir. Vodafone hatlarda oluyor sadece.

Oyla:

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Cihazın garantili ise üstüne para verme, mi 8 se daha iyi bir cihaz üstelik mi serisi kaliteli ve üst düzey cihazlardır. Redmi serisi malzeme olarak daha zayıftır. Çekmeme olayı şöyle cihazda band 20 yok kırsal alanda başka cihazın 4g si çekerken sizinki çekmeyebilir. Vodafone hatlarda oluyor sadece.
Vodafone hatlarda sadece oluyorsa sorun yok birde takas yaparken 2. El almak mantıklı olur mu cihazım xioami Türkiye garantili sıfırını mı verirler yoksa 2. Elini mi sizce?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncel arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Oyla:

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Vodafone hatlarda sadece oluyorsa sorun yok birde takas yaparken 2. El almak mantıklı olur mu cihazım xioami Türkiye garantili sıfırını mı verirler yoksa 2. Elini mi sizce?

Güncel arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.
Hocam mi8se nin durumunu bilmiyoruz sadece ayni ayarda degerlendirerek fikir belirtebiliriz. Elbette mi8se ust model cihaz her ikisininde kendine özgü birbirinden farkli degerlere sahip ozellikleri mevcut . Burda olay tamamen sizin karariniza kalmış ben kendim olsaydım takas yaparmiydim. Karsi tarafin telefonu temiz sorunsuz ise yapardım.

Hocam mi8se nin durumunu bilmiyoruz sadece ayni ayarda degerlendirerek fikir belirtebiliriz. Elbette mi8se ust model cihaz her ikisininde kendine özgü birbirinden farkli degerlere sahip ozellikleri mevcut . Burda olay tamamen sizin karariniza kalmış ben kendim olsaydım takas yaparmiydim. Karsi tarafin telefonu temiz sorunsuz ise yapardım.
Ayrıca batarya ve yazilim konusunda mi8se ye gore rn7 birwz daha avantajli bunlari da göz önünde bulundurarak karar vermeni tavsiye ederim

Oyla:

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26

Ayrıca batarya ve yazilim konusunda mi8se ye gore rn7 birwz daha avantajli bunlari da göz önünde bulundurarak karar vermeni tavsiye ederim
Çok kararsızım dediğiniz gibi batarya ve yazılım konusunda rn7 biraz daha önde çünkü daha yeni bir cihaz ve 4000mh çok güzel bir değer ama amoled ekran, sd710 beni benden alıyor. Bu arada TurkTelekom kullanıyorum band20 sorunu yaşar mıyım acaba?

Oyla:

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Çok kararsızım dediğiniz gibi batarya ve yazılım konusunda rn7 biraz daha önde çünkü daha yeni bir cihaz ve 4000mh çok güzel bir değer ama amoled ekran, sd710 beni benden alıyor. Bu arada TurkTelekom kullanıyorum band20 sorunu yaşar mıyım acaba?
Kirsalda yasama ihtimaliniz var fakat sehir merkezinde pek sorun olmuyor. Yqzilim derken mi8se yurtdışı kayitli ise bu telefonlara global sürüm yuklenmiyor .

Oyla:

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Kirsalda yasama ihtimaliniz var fakat sehir merkezinde pek sorun olmuyor. Yqzilim derken mi8se yurtdışı kayitli ise bu telefonlara global sürüm yuklenmiyor .
Global rom da ayrı bir sıkıntı ya nerden tutsam elimde kalıyor :(

Oyla:

ssenes

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sinan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Ben mi 8 se kullanıyordum. Rom, imei falan derken sonunda türkiye garantili redmi note 7 alıp, mi 8 se yi sattım. Artık rom, twrp, imei falan düşünmüyorum kafam rahat, ayrıca çok fazla oyun oynayan biri değilseniz note 7 her türlü yetiyor. Ayrıca note 7'nin 3.5 kulaklık girişi, SD hafıza desteği, FM radyo, belli olan sar değeri, global rom desteği gibi artı avantajları var.

Oyla:

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Ben mi 8 se kullanıyordum. Rom, imei falan derken sonunda türkiye garantili redmi note 7 alıp, mi 8 se yi sattım. Artık rom, twrp, imei falan düşünmüyorum kafam rahat, ayrıca çok fazla oyun oynayan biri değilseniz note 7 her türlü yetiyor. Ayrıca note 7'nin 3.5 kulaklık girişi, SD hafıza desteği, FM radyo, belli olan sar değeri, global rom desteği gibi artı avantajları var.
Çok haklısınız sanırım değiştirmeyeceğim cevabınız için teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt