Yardım Redmi note 7 kasma ve ısınma sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nickelman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
1 ay önce redmi note 7 aldım. Telefon ilk 14 gün boyunca hiç bir sıkıntı yoktu yada ben farketmedim. Forumda çok konu okudum ve okuduğum bazı bilgileri uyguladım.Biraz iyileşme oldu telefonda fakat tam anlamıyla değil.telefon açtığım çoğu uygulamada başta açtıktan sonra 5 saniyelik falan kasma yapıyor.uygulamalarda gezinmeye devam ettiğim zaman ara ara kasma yapıyor donma yok.telefon 45 dk bir saat arası bir uygulamada veya tarayıcıda gezinince ılıktan biraz yukarda bir ısınma yapıyor ve kasmaların aralıklarının çoğaldığını farkediyorum.iphone 7den bu telefona geçtim. Ondan dolayı benmi biraz abartıyorum bilmiyorum.yeni güncellemeyi bekliyorum belki bu sorunlar yazılımdandır diye . Telefonu alırken uzun süreli kullanımlara ait videolara baktım, böyle sorunlar görmedim.telefonum orjinal global sürüm 10.3.6. Görüşlerinizi bekliyorum. İyi günler herkese.

Son düzenleme:

scanman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürsel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Aynı sıkıntı bende de mevcuttu. 2d oyunlarda bile kasıyor oyundan attığı oluyordu. Eu beta rom yükledim telefon adeta küllerinden doğdu. En az ios'lu ayfonlar kadar stabil oldu. Global kararlı denen rom adının aksine baya kararsız bir rom. Cihazın garantisini bozmak sorun değilse eu beta rom kurmanızı öneririm.

Oyla:

nickelman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Aynı sıkıntı bende de mevcuttu. 2d oyunlarda bile kasıyor oyundan attığı oluyordu. Eu beta rom yükledim telefon adeta küllerinden doğdu. En az ios'lu ayfonlar kadar stabil oldu. Global kararlı denen rom adının aksine baya kararsız bir rom. Cihazın garantisini bozmak sorun değilse eu beta rom kurmanızı öneririm.
Yardımınız için teşekkür ederim hocam. Bilemedim beta rom hakkında çok şey okudum hızlandırdığıyla ilgili. Güncellemeyi beklesem acaba denildiği gibi çözüm olurmu merak ediyorum.

Oyla:

scanman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürsel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Yardımınız için teşekkür ederim hocam. Bilemedim beta rom hakkında çok şey okudum hızlandırdığıyla ilgili. Güncellemeyi beklesem acaba denildiği gibi çözüm olurmu merak ediyorum.
Ustalar daha iyi yönlendirecektir ama benim düşüncem global rom'a gelecek güncellemeden bir iyileşme beklemeyin. Son güncellemesinden çoğu kişi şikayetçiydi. Önceki sürüme dönmenin yolunu arıyordu.

Oyla:

amidore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Memur
Konular
1

Biraz önce NUCAR44 arkadaş paylaşmış global 10.3.9.0 güncellemesi gelmiş, bir deneyin bence

Oyla:

Erkal34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkal
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Kardeşim ben redmi note 7 var miu 11 yüklü dediğin roma nasıl geçebilirim

Oyla:

kenancot34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
Xiaomi Redmi Note 7 ısınma ve kasma sorunu çözümü için linkteki konuyu buldum isterseniz bakabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Xiaomi Redmi Note 7 ısınma ve kasma sorunu çözümü için linkteki konuyu buldum isterseniz bakabilirsiniz.
2019'daki konuya çözüm önerisi sunmanız çok mantıklı olmamış sanki hocam. :) Tarihleri kontrol edelim.

Konu uzun zamandır aktif olmadığından kilitliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt