Çözüldü Redmi note 7 kamera ayarları

ozcnyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÖZCAN YILDIZ
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Arkadaşlar merhaba, Redmi note 7 kullanıyorum kamerası pek tatmin etmedi beni çekilen örnek fotoğraflara baktığımda arada baya fark var özellikle gece modu çekimleri çok kötü , gcam ile biraz düzeldi ama yinede nette gördüklerim kadar değil yapmam gereken ayarlar varsa yardımcı olabilir misiniz? Tşkler...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Fotoğrafın kalitesi gayet iyi siz çekilen bir fotoğrafa yakınlaştığınızda da sanırım net ve kaliteli bir görüntü istiyorsunuz ama o mümkün değil sonuçta bu cihazlar bir cep telefonu ve elde çekim yapmışsınız. Ama cihazı bir yere sabitleyip stock kamerası ile uzun pozlama yaparsanız yakınlaştığınızda da keskin görüntüler elde edersiniz.

ozcnyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÖZCAN YILDIZ
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Fotoğrafın kalitesi gayet iyi siz çekilen bir fotoğrafa yakınlaştığınızda da sanırım net ve kaliteli bir görüntü istiyorsunuz ama o mümkün değil sonuçta bu cihazlar bir cep telefonu ve elde çekim yapmışsınız. Ama cihazı bir yere sabitleyip stock kamerası ile uzun pozlama yaparsanız yakınlaştığınızda da keskin görüntüler elde edersiniz.
Yok hocam çekilen görüntüye yakınlaştırma değil de ben aslında dikkat ettiyseniz tepenin üstünde beliren ay'i çekmeye çalıştım fakat karanlık çıktı sanırım iso falan ile alakalı ,ama bende pek fazla anlamıyorum ondan ☺️ ayarları biraz kurcalayip yeniden çektim ama ay kayboldu...cevabınız için teşekkürler

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Yok hocam çekilen görüntüye yakınlaştırma değil de ben aslında dikkat ettiyseniz tepenin üstünde beliren ay'i çekmeye çalıştım fakat karanlık çıktı sanırım iso falan ile alakalı ,ama bende pek fazla anlamıyorum ondan ☺️ ayarları biraz kurcalayip yeniden çektim ama ay kayboldu...cevabınız için teşekkürler

Ay görüntüsü yakalamak biraz zor oluyor ama imkansız değil uzun pozlama bu işi yapabilir . Rica ederim :)

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular