Soru Redmi Note 7 Isınma Problemi

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Merhaba değerli forum üyeleri arkadaşlarım.Redmi Note 7 kullanicisiyim.Telefondan gayet memnundum pubg donmadan HD orta çözünürlükte oynuyordum.Bugun memlekete geldim.İstanbuldayken donma kasma hiç yapmadi.Sobanin yanında oturup oyun oynamak istedim.Cihaz acayip ısınmaya başladı donup kasmaya basladi.Sobanin yanmadigi odaya gectim.cok az ısınmaya basladi cihaz.benim sorum oda sıcaklığı ne kadar cihazı etkiler...Donmaya sebebiyet verir mi...

Ozmen6060

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Pakettaxi bölge yo
Konular
0
Merhaba değerli forum üyeleri arkadaşlarım.Redmi Note 7 kullanicisiyim.Telefondan gayet memnundum pubg donmadan HD orta çözünürlükte oynuyordum.Bugun memlekete geldim.İstanbuldayken donma kasma hiç yapmadi.Sobanin yanında oturup oyun oynamak istedim.Cihaz acayip ısınmaya başladı donup kasmaya basladi.Sobanin yanmadigi odaya gectim.cok az ısınmaya basladi cihaz.benim sorum oda sıcaklığı ne kadar cihazı etkiler...Donmaya sebebiyet verir mi...
Sevgili kardesim sobanin yanında ısıya maruz kalıyor aşırı isinmalarda işlemci frekans hızı düşüyor haliyle kasmalar başlıyor gayet normal sobanın başında oynadiysan sonuçta içinde çalışan bir fan yok :) takdir edersinki PC oyunculari dünya para verip kaliteli fan koyuyor cihazına işlemci ısınıp kendini kisitlamasin diye umarım yardımcı olabilmişimdir

Oyla:

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Kardeşim teşekkür ederim bilgi icin.Oda sıcaklığı ısınmaya neden oluyormus.Bu telefonun isinmasi zoruma gitti :)) isinmamasi lazımdı normalde

Oyla:

Ozmen6060

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Pakettaxi bölge yo
Konular
0
Kardeşim teşekkür ederim bilgi icin.Oda sıcaklığı ısınmaya neden oluyormus.Bu telefonun isinmasi zoruma gitti :)) isinmamasi lazımdı normalde
Sana joistik yapalım 12v sıfır ısınma :) 4 saat oyun atıyorum 30 derece cihaz ayarlarda akıcı aşırı yüksekte oynuyorum

Oyla:

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Bende sobalı odada oynuyorum lakin telefonda gözlü görülür aşırı ısınma olmuyor.
HD renkli yüksek oynuyorum kasma yok hocam

Oyla:

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Teşekkür ederim kardesim.Ama ortam sıcaklığınin cihazı bu kadar kasacagini sanmiyordum.

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Oda sıcaklığını 50 dereceye getiren kömür sobasının yanında oturuyorsanız cihazın full yükte çalışırken ısınması gayet normaldir.
Ben petekli doğalgaz ile ısınan odada mobil legends oyununu full çözünürlükte oynarken maksimum 42-45 derece alıyorum.

Oyla:

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Cevaplar için teşekkür ederim arkadaslar.Sagolun dogalgazla ısınan odada cihaz neredeyse hiç ısınmıyor.

Oyla:
Üst Alt