Çözüldü Redmi Note 7 İnternet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.3 Kendi yazılımı yani.
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar Herkese Hayırlı Akşamlar Dilerim. Redmi note 7 kullanıyorum. Romsuz hiçbir sıkıntısı yokken bugün akşamdan itibaren whatsapp olsun attığım mesajlar gitmiyor, saat gösteriyor yollanmıyor. Arada sırada wifi interneti gidip geliyor ama diğer internetlerde olmuyor. 1-2 kere gidip geliyor. Yani annem de xiaomi kullanıyor annem den kendime yolluyorum whatsapp dan mesaj geliyor. Kendim yolladığım da yollanmıyor saat gösteriyor. Wifi yi kapatıyorum mobil veri deniyorum yine aynı. Mesaj yollanmıyor neden yardımcı olursanız çok sevinirim ? İnstagram veya diğer yerlere giriyor ama bir türlü whatsapp dan mesajım olmuyor gitmiyor. Mobil veri yi açıp wifi yi kapatmama rağmen. Yardımcı olursanız inanın çok sevinirim.;(;(

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
16
Arkadaşlar Herkese Hayırlı Akşamlar Dilerim. Redmi note 7 kullanıyorum. Romsuz hiçbir sıkıntısı yokken bugün akşamdan itibaren whatsapp olsun attığım mesajlar gitmiyor, saat gösteriyor yollanmıyor. Arada sırada wifi interneti gidip geliyor ama diğer internetlerde olmuyor. 1-2 kere gidip geliyor. Yani annem de xiaomi kullanıyor annem den kendime yolluyorum whatsapp dan mesaj geliyor. Kendim yolladığım da yollanmıyor saat gösteriyor. Wifi yi kapatıyorum mobil veri deniyorum yine aynı. Mesaj yollanmıyor neden yardımcı olursanız çok sevinirim ? İnstagram veya diğer yerlere giriyor ama bir türlü whatsapp dan mesajım olmuyor gitmiyor. Mobil veri yi açıp wifi yi kapatmama rağmen. Yardımcı olursanız inanın çok sevinirim.;(;(
Ayni cihazdan var sorun yok yeniden yuklemeyi deneyin hocam eski sürümleri deneyin falan

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Whatsapp çökmüştü o ara denemişsinizdir. Düzelmiş olması lazım

Oyla: Çözüm

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
16
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt