Rom Redmi Note 7 Hindistan Kararlı v11.0.9.0 PFGMINXM İndirme Bağlantısı

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 7 Hindistan Kararlı v11.0.9.0 PFGINXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz ve ya ota dosyasını güncelleyici menüsünden göstererek yükleyebilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Aman yarabbi, en son 6 var idi 9 olmus denesem mi ki :D

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
eea ya hala gelmedi ya ne kadar dandik bi sistem bluetooth kulaklik telefon cepteyken surekli kopmalar oluyor ne zaman duzelcek acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
PFGMIXM Global rom note 7'ye kurabilirmiyim bu Hindistan romunu? Problem olur mu?

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Arkadaşlar bu romu kurmanızı önermem yoksa cildirabilirsiniz . Olur olmadık yerde telefon sürekli takılıyor donuyor . Benim telefonla mi alakalı diye tekrar eu Roma döndüm ama telefonla alakalı değilmiş . Örneğin mesala galeriye girdim bu video açıcam telefon öyle donuyor kalıyor 15 saniye kadar sürüyor . Mesala Chrome ye giricem bişey aricam orda beyaz ekranda takılıyor yine 15 saniye kadar cildirmamak elde değil şuan aosp romdayim buda arayüz farklı geliyor ama çok akıcı . Neyse yani kısaca siz denediyseniz nasıl sonuç verdi bilmiyorum ama bende nedenini anlamadığım garip bir kasma ve takılma donma sorunu var . Belki sorun vendor persist sürümleri vs. İle alakalıdır sürekli custum rom kurduugum için bu romuda recovery olan versiyonunu indirip 4 wipe yapıp yükledim twrpden

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
Arkadaşlar bu romu kurmanızı önermem yoksa cildirabilirsiniz . Olur olmadık yerde telefon sürekli takılıyor donuyor . Benim telefonla mi alakalı diye tekrar eu Roma döndüm ama telefonla alakalı değilmiş . Örneğin mesala galeriye girdim bu video açıcam telefon öyle donuyor kalıyor 15 saniye kadar sürüyor . Mesala Chrome ye giricem bişey aricam orda beyaz ekranda takılıyor yine 15 saniye kadar cildirmamak elde değil şuan aosp romdayim buda arayüz farklı geliyor ama çok akıcı . Neyse yani kısaca siz denediyseniz nasıl sonuç verdi bilmiyorum ama bende nedenini anlamadığım garip bir kasma ve takılma donma sorunu var . Belki sorun vendor persist sürümleri vs. İle alakalıdır sürekli custum rom kurduugum için bu romuda recovery olan versiyonunu indirip 4 wipe yapıp yükledim twrpden
Ben Şuan Eu Beta 20.03.26 Sürümünü Gayet Akıcı Şekilde Kullanıyorum

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt