MIUI 11 Redmi Note 7 GREESHAN Global Stable (Android 9.0) 11.0.6.0

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bence attcaksaw arkadaşımızın demek istediği teşekkürler, eline sağlık demek yerine romu deneyip romla ilgili yorumlar yapalım demek istiyor sanırım. Çok haksız da değil bence. İsim vermek yerine böyle anlatsa daha iyi olurdu....
Öyle demek istemiyor yanlış anlamışsınız, diyorki ardı ardına mesaj atıp yardım alması gereken kişilerin yardım almasını engellemişsiniz. Tam olarak benim anladığım bu. Şimdi size bir ekran görüntüsü atacağım bunu yapan da benim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ayıp etmişim değil mi? İnsanların yardım almasını engellemişim
Bunlar da o gün yazdığım mesajlar

Son düzenleme:

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Öyle demek istemiyor yanlış anlamışsınız, diyorki ardı ardına mesaj atıp yardım alması gereken kişilerin yardım almasını engellemişsiniz. Tam olarak benim anladığım bu. Şimdi size bir ekran görüntüsü atacağım bunu yapan da benim

Ekran görüntüleri ve tarihi her şeyi açıklıyor...

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ekran görüntüleri ve tarihi her şeyi açıklıyor...
Kişi kendinden bilirmiş işi.. İnsanda biraz utanma olacak ben birseyle insanları suçluyorum ama acaba aynısını bende yaptım mı diyecek..

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99

4 tane yazmışım en azından, 8 tane değil diğer 2 mesaj bir yardım amaçlı yazılmış. devil~~

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
4 tane yazmışım en azından, 8 tane değil diğer 2 mesaj bir yardım amaçlı yazılmış. devil~~
Sizin vaktiniz bol olup insanların hatalarını bulmaya zaman ayırabiliyor olabilirsiniz ancak forum yöneticilerimizin böyle bir zamanları yok maalesef. Gördüğüm kadarıyla birkaç gündür sizin kaprislerinizle uğraşıp forumda yapmaları gereken işleri yapamıyorlar. Bundan sonra yazdığınız mesajlarda yöneticilerimizden herhangi birini itham edeci, alay edici cümleler kullanırsanız yaptırım uygulamak zorunda kalacağım.
4 tane olunca sizin deyiminizle 4 kişinin mesajı ortadan kaybolmuş olmuyor mu? 4 kişi olunca yardım almasalar da olur mu yani? Nasıl bir mantığınız var anlayamadım. Bunun bir sayısı mı var? Utanıp özür dileyeceğiniz yerde pişkin pişkin cevap veriyorsunuz.
Elbetteki yöneticiler hata yapamaz, eleştirilemez değiller. Ancak bu sizin yaptığınız şekilde olmaz. Eğer herhangi bir yöneticimizin bir hatasını görecek olursanız lütfen ihbar butonu ile bilgi veriniz, konuya yazmayınız.
Bunu bir uyarı olarak kabul edip bundan sonraki mesajlarınızı yazarken bu hususlara dikkat etmenizi rica ederim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sizin vaktiniz bol olup insanların hatalarını bulmaya zaman ayırabiliyor olabilirsiniz ancak forum yöneticilerimizin böyle bir zamanları yok maalesef. Gördüğüm kadarıyla birkaç gündür sizin kaprislerinizle uğraşıp forumda yapmaları gereken işleri yapamıyorlar. Bundan sonra yazdığınız mesajlarda yöneticilerimizden herhangi birini itham edeci, alay edici cümleler kullanırsanız yaptırım uygulamak zorunda kalacağım.
4 tane olunca sizin deyiminizle 4 kişinin mesajı ortadan kaybolmuş olmuyor mu? 4 kişi olunca yardım almasalar da olur mu yani? Nasıl bir mantığınız var anlayamadım. Bunun bir sayısı mı var? Utanıp özür dileyeceğiniz yerde pişkin pişkin cevap veriyorsunuz.
Elbetteki yöneticiler hata yapamaz, eleştirilemez değiller. Ancak bu sizin yaptığınız şekilde olmaz. Eğer herhangi bir yöneticimizin bir hatasını görecek olursanız lütfen ihbar butonu ile bilgi veriniz, konuya yazmayınız.
Bunu bir uyarı olarak kabul edip bundan sonraki mesajlarınızı yazarken bu hususlara dikkat etmenizi rica ederim.
Hocam arkadaşımızın aynı sebeple almış olduğu uyarıları mevcuttu. Sizin vermiş olduğunuz uyarı ile birlikte 100 uyarı puanı doldu ve sistem otomatik olarak cezasını uzaklaştırmaya çevirdi. Maalesef ki uyarınızı dikkate alacak dahi olsa tekrar forumumuzda yazamayacak...

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Cohci hocamın 7-8 konusuna eline sağlık dediniz az önce ana sayfa sizin mesajlarla doluydu, mesaj kasmak oluyor.
Teşekkür etmesi sorun değilde ard arda olunca son mesajları kaplaması kötü. Ben forumu anasayfafakı son mesajlardan takıp ediyorum bı noktada haklısın. Üye ye bu konuda sınırlama konulamaz yada sınırlaması yoktur ama yönetici özenli olmalı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam, aşağısı neresi? Yönetim kadrosunun nereleri görebildiğini nereden biliyorsunuz? Bizim ekranlarımızın neleri kapsadığını nereden biliyorsunuz ?
Yardım mesajlarına bırtek yonetım cevap vermiyor. Arkadas açık şekilde durumu ıkı defa yazmıs bence kasıtlı olarak anlamamazlıktan gelmişsınız. Ayrıca o kısım 100 olsa telefondan nasıl hepsıne bakalım

Birde teşekkür olayı pek mantıklı gelmıyor bana. Beğen butonu var coklukla kullanırım bende. Ha bazen gerçekten işime yarayan bişeyi çok begendıgım oluyor yazıyorum

Son düzenleme:

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
romu 1 hafta kullandım beğenmedim

eu stabilden geçmiştim

eu daha başarılı geldi gözüme

bundan da mirooma geçtim

gözümün nuru miroom stabil.. dahasına gerek yok... misss...

Uslu3rt@n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Konular
14
Mi Room stabil nasıl hocam bende geçmeyi düşünüyorum

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt