MIUI 11 Redmi Note 7 GREESHAN Global Stable (Android 9.0) 11.0.6.0

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Hocam gerçekten anlayamıyorum yani 10 yaşında çocuk değilim anlayabiliyorum ne olduğunu bende gireyim forumdaki tüm açılmış konulara Elinize sağlık diyim 500 tane mesaj atiyim 10 saniyede bir Ana Sayfa benim adımdan geçilmesin tüm forum adımla dolsun hoş bir görüntü değil. Son mesajların 7 sindeki mevcetin hocanın mesajları var hepsi redmi note 7 konusunun rom konuları hepsi eline sağlık mesajı, insanlar yardım konuları açıyor onların konularını aşağı çekiyorsunuz.İlla demek istiyorsanız. 10 dakikada bir yaz ki dikkat çekmesin.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam gerçekten anlayamıyorum yani 10 yaşında çocuk değilim anlayabiliyorum ne olduğunu bende gireyim forumdaki tüm açılmış konulara Elinize sağlık diyim 500 tane mesaj atiyim 10 saniyede bir Ana Sayfa benim adımdan geçilmesin tüm forum adımla dolsun hoş bir görüntü değil. Son mesajların 7 sindeki mevcetin hocanın mesajları var hepsi redmi note 7 konusunun rom konuları hepsi eline sağlık mesajı, insanlar yardım konuları açıyor onların konularını aşağı çekiyorsunuz.İlla demek istiyorsanız. 10 dakikada bir yaz ki dikkat çekmesin.

Ben hala sorunu anlayamadım. Tam olarak demek istediğiniz nedir? Sadece siz mi yazacaksınız forumda? Yada sadece sizin mesajlarımı beğenelim teşekkür edelim. Hocam siz bence bir tane forum sitesi açın. Kendi kafanıza göre yazın çizin oynayın.

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Ben hala sorunu anlayamadım. Tam olarak demek istediğiniz nedir? Sadece siz mi yazacaksınız forum? Yada sadece sizin mesajlarımı beğenelim teşekkür edelim. Hocam siz bence bir tane forum sitesi açın. Kendi kafanıza göre yazın çizin oynayın.

Son mesajların 7 sindeki mevcetin hocanın mesajları var hepsi redmi note 7 konusunun rom konuları hepsi eline sağlık mesajı, insanlar yardım konuları açıyor onların konularını aşağı çekiyorsunuz. birde böyle okuyun anlarsınız belki.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Son mesajların 7 sindeki mevcetin hocanın mesajları var hepsi redmi note 7 konusunun rom konuları hepsi eline sağlık mesajı, insanlar yardım konuları açıyor onların konularını aşağı çekiyorsunuz. birde böyle okuyun anlarsınız belki.

Hocam, aşağısı neresi? Yönetim kadrosunun nereleri görebildiğini nereden biliyorsunuz? Bizim ekranlarımızın neleri kapsadığını nereden biliyorsunuz ?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Hocam, aşağısı neresi? Yönetim kadrosunun nereleri görebildiğini nereden biliyorsunuz? Bizim ekranlarımızın neleri kapsadığını nereden biliyorsunuz ?

Güzel hocam sizin nereyi gördüğünüz önemli değil ben bir üyeyim ve üyelerin açısından bakıyorum. SS'de gördüğünüz Yeni mesajlar bölümünde yardım konuları var örnek 12.sıradaki yere 7 tane ard arda mesaj atsam bir konuya ne olucak adamın konusu ana ekrandan kaybolmuş olucak bunu anlatmaya çalışıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Güzel hocam sizin nereyi gördüğünüz önemli değil ben bir üyeyim ve üyelerin açısından bakıyorum. SS'de gördüğünüz Yeni mesajlar bölümünde yardım konuları var örnek 12.sıradaki yere 7 tane ard arda mesaj atsam bir konuya ne olucak adamın konusu ana ekrandan kaybolmuş olucak bunu anlatmaya çalışıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam üyelerin yardım alamadığını ima ediyorsunuz. Forumdaki tüm üyeler ve forumu kullanmayı bilen sıradan üyelerle beraber o 15 sayısını isterse 100 e çıkartabiliyoruz. Başka üyelere yada yöneticilere çamur atma girişimleri yerine biraz forumu araştırın, forum nasıl kullanılıyor, bana 15 mesaj yetmez 100 olsun diye bizlere sorun. Bizlerde size yardımcı olalım. Yıkıcı olmak yerine yapıcı olun lütfen.

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
Bence attcaksaw arkadaşımızın demek istediği teşekkürler, eline sağlık demek yerine romu deneyip romla ilgili yorumlar yapalım demek istiyor sanırım. Çok haksız da değil bence. İsim vermek yerine böyle anlatsa daha iyi olurdu....

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Bence attcaksaw arkadaşımızın demek istediği teşekkürler, eline sağlık demek yerine romu deneyip romla ilgili yorumlar yapalım demek istiyor sanırım. Çok haksız da değil bence. İsim vermek yerine böyle anlatsa daha iyi olurdu....
Bir insan destek verdi bana forumda şükür. :D Öyle de demek istemedim de neyse rolantiye aldım kendimi yoksa forumdan banlanıcam..

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
Amaç destek veya köstek olmak değil yapıcı olup sorunları çözmek. Huzurlu ortamda forumlaşmak

Üst Alt