Uygulama Redmi Note 7 Gcam Port Arşivi

Nailtan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nail Tolga T
Cihazım
Mi8
Konular
3
İlgili apkyı yükledim fakat portre modu çektiğinde fotoğrafı iki tane çekiyor biri normal biri portre modu olmak üzere. Ve bunu bizim galerimizde 1 klasör olarak kaydediyor. Bunu her fotoğraf için ayrı klasörler açmak sureti ile gerçekleştiriyor. Ayarlarda çekilen portre fotoları telefon içerisindeji dcmı klasörüne kaydetme seçeneği var fakat bu ayarı açtığımda telefon kamera ile bağlantısını tamamen kesiyor. Ve uygulamayı silip yeniden başlatmadığım süre kendi kamera uygulaması dahil olmak üzere kameraya bağlanılamıyor. Telefonum mi8 olduğu için mi diye düşünüyorum.
Kendi kişisel fikrim evet "bana göre" daha iyi diyebilirim, isterseniz sizde indirerek test edin hocam en fazla 30 dakikanızı almaz.

batuhan111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
metin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Emekli
Konular
11
Yüklediğimiz kameranın yeni güncel sürümü yayınladığında eskisini silip mi yükleme yapıyoruz acaba ??

Rikendly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sunay
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
İlgili apkyı yükledim fakat portre modu çektiğinde fotoğrafı iki tane çekiyor biri normal biri portre modu olmak üzere. Ve bunu bizim galerimizde 1 klasör olarak kaydediyor. Bunu her fotoğraf için ayrı klasörler açmak sureti ile gerçekleştiriyor. Ayarlarda çekilen portre fotoları telefon içerisindeji dcmı klasörüne kaydetme seçeneği var fakat bu ayarı açtığımda telefon kamera ile bağlantısını tamamen kesiyor. Ve uygulamayı silip yeniden başlatmadığım süre kendi kamera uygulaması dahil olmak üzere kameraya bağlanılamıyor. Telefonum mi8 olduğu için mi diye düşünüyorum.
Hocam bunlar Redmi Note 7 için yapılmış sürümler olduğundan ötürü olabilir diye düşünüyorum, ama portre resim çekerken evet iki resim çekiyor ve birisine yıldız koyup diğerine yıldız koymuyor.

Ek olarak gün içerisinde çektiğim portre ve normal resimler aşağıda ki linkte. Kedi olan resim porte modu.

Son düzenleme:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
3 uygulama içinden en iyisi şuan Bulkin'in yaptığı versiyon. Bulkin'in portunda daha çok seçenek var diğerlerine göre. RN7 için sorunsuz çalışıyor.

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
3 uygulama içinden en iyisi şuan Bulkin'in yaptığı versiyon. Bulkin'in portunda daha çok seçenek var diğerlerine göre. RN7 için sorunsuz çalışıyor.
Ayarları ne şekilde yaptığınızı paylasirmisiniz

Üst Alt