Çözüldü Redmi Note 7 Garantisi hakkında

Aranzabal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
S.
Cihazım
galaxy s5
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, trendyolda Türkiye garantili Redmi Note 7 64 Gb aldım fakat garanti belgesinde ithalat eden firmanın kaşesi var ve evofone müşteri hizmetlerinden imei kontol ettirdim ve cihazın kendi cihazları olmadığını söylediler, genpanın sitesinden de imei sorgulattım ve imei bulunamadı. Garanti belgesinin resimleri bunlar. Telefonu iade etmeli miyim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam cihazınız Xiaomi Türkiye garantili ve Xiaomi Türkiye sisteminde kayıtlı görünüyor. Cihaza SIM kart takılarak aktif edilmediği için garanti görünmüyormuş. SIM kartınızı takıp aktif ettikten sonra 3 gün içerisinde garanti görünecek. Her hangi bir sorun yok yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İkinci olarak da Genpa sitesinde yer alan IMEI kontrolünün garanti kontrolü için değil, Genpa satışlı olup olmadığı için bulunduğu bilgisinin iletilmesi de istendi. :)

Aranzabal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
S.
Cihazım
galaxy s5
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonun jelatinini açmamıştım iade işleminde sorun olur diye, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. handshake~~

hsynyldrm64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğretmen
Konular
1
Aynı sorun bende de var. Namütenahi diye bir şirket. benim de baya canım sıkıldı. bu telefonun xiaomi türkiye garantili olduğunu nereden öğrenebiliriz?

hsynyldrm64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğretmen
Konular
1
Ben 3 gündür sim kart takılı kullanıyorum ama hala genpada görünen bir durum yok.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba, konuyu görünce bende cihazımı KVK dan kontrol ettim fakat garanti bilgisi bulunamadı sonucunu aldım. Cihazımı bir buçuk aydır kullanıyorum. Ne yapmam gerek.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Aynı sorun bende de var. Namütenahi diye bir şirket. benim de baya canım sıkıldı. bu telefonun xiaomi türkiye garantili olduğunu nereden öğrenebiliriz?

Genpa'nın online granti sorgulama servisi bulunmuyor hocam. Bir kaç gün daha kullandıktan sonra bir Genpa servisine giderek veya telefon ile sorgulama yaptırabilirsiniz.

Merhaba, konuyu görünce bende cihazımı KVK dan kontrol ettim fakat garanti bilgisi bulunamadı sonucunu aldım. Cihazımı bir buçuk aydır kullanıyorum. Ne yapmam gerek.

KVK garanti sorgulaması için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz :

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Aynı olay benimde başıma geldi hiç bir yerde gözükmüyordu en son bugün GENPA Servisi aradım IMEI numarası ile kontrol ettiler ve garanti nin kendilerinde olduğunu söyledi. GENPA 0212 359 03 59

Üst Alt