Yardım Redmi Note 7 format hak.

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Merhaba Arkadaşlar;

Cihazımı birkaç sıkıntı yüzünden servise yolladım. Geldiğinde en baştan tertemiz bir kurulum yapmak istiyorum. Eski atık dosyalar vs. falan geri yükleme yapacağım zaman o gereksiz dosyaları yüklemesin istiyorum. Sadece sms mesajlarını geri yüklese yeter benim için aslında. Geri kalan ayar vb. her şeyi ben kendim baştan yapmak istiyorum. Mesela play store daki uygulamalardan şu an kullandıklarımın tamamını değil de sadece istediklerimi yüklemek istiyorum. Kısacası telefonda gereksiz olan hiçbir şeyi tutmak istemiyorum artık ki zaten çöplüğe döndü, iyice yavaşladı, vs vs yeniden aynı performans sorunları ile karşılaşmak istemiyorum.
Bunun için ne yapmam gerekiyor?

Bilgisi olan siz üstadların, arkadaşların yardımlarını rica ederim.

İyi forumlar,

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Servis büyük ihtimalle sıfırlayıp gönderecektir. Eğer sıfırlamamışsa telefonu kapatın, ses açma ve güç tuşlarına basarak açın ve wipe seçeneklerinden telefonunuzu sıfırlayın.

Yeniden kurulum ekranına geldiğinizde dilerseniz sıfır kurulum yapabilir ya da eski mail ve şifrelerinizle kurulumu başlatabilirsiniz. Kuruluma başlarken hangi verileri geri yüklemek istediğiniz size sorulacak zaten. Dilediklerini yükler, istemediklerinizi yüklemezsiniz.

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Teşekkür ederim Hocam. Elinize sağlık.

Üst Alt