Yardım Redmi Note 7 aşırı donma

Pdahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
İyi forumlar arkadaşlar telefondan anladığınızı düşünerek yazıyorum. Son güncellemeden sonra Redmi note7 telefonum felaket donmaya başladı resetledim biraz toparlado sonra yine aynı. Özellikle ekranı ilk açtığımda uygulamalar gelmiyor 2 3 sn bazen daha da uzun süre bekleyip geliyor ve en son bi anda dondu güç tuşu dahil çalışmadı sistemsel bişey mi yapmam gerekiyor destek bekliyorum şimdiden teşekkürler

onderkanber

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Önder
Cihazım
redmi note 7
Konular
6
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Fakat her zaman olmuyor gün içinde 2 veya 3 kere oluyor. Çok nadir reboot yapıyor. Donduğunda hiç birşey çalışmıyor ekranı bile kitlemiyor. Sebebini bende çözemedim. Fakat bu 11.04 global kararlı sürüme güncellenmesinden sonra yaşıyorum bu sorunu öncesinde yoktu. Şuan 11.05 dağıtılmaya başlamış inşeallah düzelir. yada android 10 nu beklicez artık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi forumlar arkadaşlar telefondan anladığınızı düşünerek yazıyorum. Son güncellemeden sonra Redmi note7 telefonum felaket donmaya başladı resetledim biraz toparlado sonra yine aynı. Özellikle ekranı ilk açtığımda uygulamalar gelmiyor 2 3 sn bazen daha da uzun süre bekleyip geliyor ve en son bi anda dondu güç tuşu dahil çalışmadı sistemsel bişey mi yapmam gerekiyor destek bekliyorum şimdiden teşekkürler
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Fakat her zaman olmuyor gün içinde 2 veya 3 kere oluyor. Çok nadir reboot yapıyor. Donduğunda hiç birşey çalışmıyor ekranı bile kitlemiyor. Sebebini bende çözemedim. Fakat bu 11.04 global kararlı sürüme güncellenmesinden sonra yaşıyorum bu sorunu öncesinde yoktu. Şuan 11.05 dağıtılmaya başlamış inşeallah düzelir. yada android 10 nu beklicez artık

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Ram kullanımı ne alemde hocam bunun bırden fazla cevabı olabilir..

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
1.3 için kasmalar normal hocam redmi note 7 cihaz ıcın..
Otomatik başlatmadan gereksiz uygulamaları kaldırın
Stock yani orijinal romda iseniz custom roma geçmenizi öneririm.
Gereksiz uygulamaları silmenizi öneririm
Cihazınız rootlu mu bilmiyorum ona göre yönlendirebilirim..

Oyla:

onderkanber

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Önder
Cihazım
redmi note 7
Konular
6
Tam ekran mi kullaniyorsunuz
tam ekran kullandığım 1 uygulama vardı onuda kaldırdım. ayrıca söylediklerinizden olsa bile güç tuşunu etkilermi. güç tuşu dahi çalışmıyor donduğunda. bazen çağrı geliyor ekran tepki vermediği için cevaplayamıyorum. gerçekten çok sinir bozucu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1.3 için kasmalar normal hocam redmi note 7 cihaz ıcın..
Otomatik başlatmadan gereksiz uygulamaları kaldırın
Stock yani orijinal romda iseniz custom roma geçmenizi öneririm.
Gereksiz uygulamaları silmenizi öneririm
Cihazınız rootlu mu bilmiyorum ona göre yönlendirebilirim..
sadece 2 uygulamada otomatik başlatma açık biri WhatsApp bildirim gelmiyor yoksa diğeride hava durumu uygulaması
cihaz rootlu değil. garanti bitene kadarda root düşünmüyorum.

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Cihazınızın bootloader kilidini açınız öncelikle hocam ardından custom romlara yöneliniz birazcık araştırma ile halledersiniz :)

Oyla:

onderkanber

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Önder
Cihazım
redmi note 7
Konular
6
Cihazınızın bootloader kilidini açınız öncelikle hocam ardından custom romlara yöneliniz birazcık araştırma ile halledersiniz :)
profesyonel olmasada bahsettiğiniz bl kilit ve root lama yapacak kadar bilgim var. alakanız için çok teşekkür ederim. ama böle devam ederse custom rom deniyeceğim artık söylediğiniz gibi. And.10 nu bekliyorum.

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Rica ederim hocam aosp romları araştırınız isterseniz :)

Oyla:
Üst Alt