Soru Redmi Note 7 almayı düşünüyorum...

ErdemÇ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi 8 lite
Konular
7
Merhaba Arkadaşlar,

Normalde Mi 8 lite alacaktım.Bu Note7 çıkınca fikir değiştirdim.
Bu telefonu Türkiye'de satan yerler var,Ama Türkçe dil desteği yok.Bu yükleme işinden anlamam onu at bunu at.

Size sorum Note7 i alıp global rom birine attırsam bir sıkıntı olur mu.
Yoksa Mi8 lite al hiç uğraşma mı dersiniz?

ErdemÇ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi 8 lite
Konular
7
Xiaomi redmi note 7 aldım pasaport 2 imeil kayıtlı oluyor ben ve arkadaşım sadece sim 1 kayıt yaptık sim 2 kayıtsız bu şekilde cihaz bana 1800 geldi pazar günü kilit açılacak eu rom yükleyeceğim kamera ses harika ekran olayı çok güzel damla çentik hoş duruyor bende mi 8 SE mi 8 lite bunun arasında kalmıştım çok müzik dinlediğim için kulak çıkış önemli idi benim için aparat kullanmak istemedim ayrıca suya dayanıklılık da bir artısı genel olarak güzel
Tavsiyen için sağol.Bide bu kilit ne oluyor.eurom ne oluyor onla alakalı bir bilgi versen.Bu olaylar için acemiyim bende.

Oyla:

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Xiaomi cihazlarda bootloder kilidi açmadan root twrp yükleme yapamazsın bu kilit açılma süresi kimi cihazda 15 gün kimi cihazda 3 gün kimi cihaz da 1 ayı bulur eu rom ise Çin uygulamarın silinmiş içinden global uygulamalar eklenmiş Google play vs türkçe dil barındıran romdur

Oyla:

ErdemÇ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi 8 lite
Konular
7
Xiaomi cihazlarda bootloder kilidi açmadan root twrp yükleme yapamazsın bu kilit açılma süresi kimi cihazda 15 gün kimi cihazda 3 gün kimi cihaz da 1 ayı bulur eu rom ise Çin uygulamarın silinmiş içinden global uygulamalar eklenmiş Google play vs türkçe dil barındıran romdur
Açıklaman için sağol daha iyi anladım

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Xiaomi redmi note 7 aldım pasaport 2 imeil kayıtlı oluyor ben ve arkadaşım sadece sim 1 kayıt yaptık sim 2 kayıtsız bu şekilde cihaz bana 1800 geldi pazar günü kilit açılacak eu rom yükleyeceğim kamera ses harika ekran olayı çok güzel damla çentik hoş duruyor bende mi 8 SE mi 8 lite bunun arasında kalmıştım çok müzik dinlediğim için kulak çıkış önemli idi benim için aparat kullanmak istemedim ayrıca suya dayanıklılık da bir artısı genel olarak güzel
hocam hayırlı olsun öncelikle. Birşey merak ediyorum. Şuan bende google haritalar yol tarifi yapmıyor sürüş modunda. Bi kontrol edermisiniz acaba çin romu var diye mı bu sorun var onu çözemedim

Oyla:

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Ben google play felan yükledim çin romu kullanıyorum. ama haritaları kullanamıyorum yol tarifi yaomitir
Çin romu dan kardeşim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende kullanamıyorum BL kilidi bir açılsa idi artık

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Oyla:

hoksi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orbeyi
Cihazım
samsung 2 star
Konular
4
ne zaman gelir var mı bilgisi olan

Oyla:

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Kardeşim ses Harika demişsin hoparlör sesi note 6 pro ya göre nasıl yada onun kadar yüksek ses verebiliyor mu

Oyla:

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Malasef redmi note 6 kullanmadım ama mi 8 lite arkadaşım kullanıyor onunla kıyaslama yaparsam aynı gibi ama kulaklık çıkış benim için bir artı cebimde aparatla gezmek istiyorum o yüzden bu cihazı tercih ettim

Oyla:
Üst Alt