İpucu Redmi note 7 4.5 g volte çözümü Vodafone

KHanifi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hanifi
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Selam arkadaşlar operatorüm vodafone kullandığım cihaz redmi note 7 4.5 g bağlanımında sıkıntı yaşıyordum sorunumu vodafone hattım için *#*#4636#*#* numarasını tuşlayıp sadece lte only seçeneğini seçip kaydettikten sonra yeniden başlatarak çözdüm vodafone kullanan arkadaşlara bir yardım tavsiyesi. İyi günler.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Selam arkadaşlar operatorüm vodafone kullandığım cihaz redmi note 7 4.5 g bağlanımında sıkıntı yaşıyordum sorunumu vodafone hattım için *#*#46364636#*#* numarasını tuşlayıp sadece lte only seçeneğini seçip kaydettikten sonra yeniden başlatarak çözdüm vodafone kullanan arkadaşlara bir yardım tavsiyesi. İyi günler.

Kodu fazla yazmışsınız Yes~~

*#*#4636#*#*

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Selam arkadaşlar operatorüm vodafone kullandığım cihaz redmi note 7 4.5 g bağlanımında sıkıntı yaşıyordum sorunumu vodafone hattım için *#*#4636#*#* numarasını tuşlayıp sadece lte only seçeneğini seçip kaydettikten sonra yeniden başlatarak çözdüm vodafone kullanan arkadaşlara bir yardım tavsiyesi. İyi günler.

Sadece LTE seçimi, LTE olmayan yerlerde 3G (veya 2G) ile bağlanmamasına sebep olur ve şebeke yok uyarısı verir.
LTE/UMTS yada LTE/CDMA/UMTS seçmek kesintisiz bağlantı için daha iyidir.

Üst Alt