Soru Redmi Note 7 Önerir Misiniz?

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Selamlar dostlar,
Bir akrabama note 7 almayı düşünüyorum. Fakat çok olumsuz yorum gördüm forumda. Rom ve BL işleri ile hiçbir şekilde uğraşmaz alacağım kişi. GCam kurar veririm aleti . Bu şekilde kullanılcak alet. Önerir misiniz RN7 ? Aynı fiyat bandında önerilerinize açığım.
Teşekkürler...

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Redmi Note 7 önerilecek cihazlar arasında kesinlikle, tasarım ve damla çentik olması açısından iyi, kamerası ile güzel fotoğraflar elde edebileceğiniz, bu Fiyat bandında alınabilecek cihaz.

Oyla:

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Neden önerirsiniz bununla ilgili bir kaç birşey söylerseniz daha iyi yardımcı olmuş olursunuz üyemize :)
Kullanıyorum ve kesinlikle kasma falan yok, kamera çok iyi, hakkını vermişler bence, damla çentik olması çok hoşuma giden bir özellik, şarj saklama süper bence, tek kesinlikle hoşuma gitmeyen şey yüksek sesli ortamlarda (arabada müzik, konser ve s.) video çekerken sesi normal algılamaması

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Kullanıyorum ve kesinlikle kasma falan yok, kamera çok iyi, hakkını vermişler bence, damla çentik olması çok hoşuma giden bir özellik, şarj saklama süper bence, tek kesinlikle hoşuma gitmeyen şey yüksek sesli ortamlarda (arabada müzik, konser ve s.) sesi normal algılamaması
Teşekkür ederiz cevabınız için

Oyla:

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Kullanıyorum ve kesinlikle kasma falan yok, kamera çok iyi, hakkını vermişler bence, damla çentik olması çok hoşuma giden bir özellik, şarj saklama süper bence, tek kesinlikle hoşuma gitmeyen şey yüksek sesli ortamlarda (arabada müzik, konser ve s.) video çekerken sesi normal algılamaması
teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi Note 7 önerilecek cihazlar arasında kesinlikle, tasarım ve damla çentik olması açısından iyi, kamerası ile güzel fotoğraflar elde edebileceğiniz, bu Fiyat bandında alınabilecek cihaz.
çok fazla sorunu olduğunu gördüm forumda o yüzden tereddütteyim.

Oyla:
Üst Alt