Soru Redmi Note 7 Önerir Misiniz?

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Selamlar dostlar,
Bir akrabama note 7 almayı düşünüyorum. Fakat çok olumsuz yorum gördüm forumda. Rom ve BL işleri ile hiçbir şekilde uğraşmaz alacağım kişi. GCam kurar veririm aleti . Bu şekilde kullanılcak alet. Önerir misiniz RN7 ? Aynı fiyat bandında önerilerinize açığım.
Teşekkürler...

Alcatraz523

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uluhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Yüz tanıması güzel ve stabil çalışıyor. Tek eksiği kutu içerisinden qc4 hızlı şarj adaptörünün çıkmaması diyebilirim

Oyla:

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çok fazla sorunu olduğunu gördüm forumda o yüzden tereddütteyim.
Forum sorunlara ve sorulara çözüm/cevap aranan bir yer olduğundan dolayı bunları görmeniz gayet doğal. MIUI arayüzü ile ilgili bir sıkıntınız yoksa cihaz ile ilgili bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum genel olarak. İki bin lira veripde beş bin liralık cihaz performansı da beklemeyin.

Oyla:

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Yüz tanıması güzel ve stabil çalışıyor. Tek eksiği kutu içerisinden qc4 hızlı şarj adaptörünün çıkmaması diyebilirim
Hocam QC4'ü Türkiye'de bile bulamıyorsunuz. Üstelik benim cihazımın şarj olma süresi kutudan çıkan şarj aleti ile ~1.5 saat sürüyor. Bence 4000mAh için çok iyi ve başarılı. İlla QC4 istiyorsanız yurt dışından sipariş vermeniz gerekiyor. Global sürümü satın aldıysanız içine koyulmaması doğal olabilir ülkemizde bu işi en yakından takip eden siteler bile satışını yapmıyor bu ürünün.

Oyla:

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Forum sorunlara ve sorulara çözüm/cevap aranan bir yer olduğundan dolayı bunları görmeniz gayet doğal. MIUI arayüzü ile ilgili bir sıkıntınız yoksa cihaz ile ilgili bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum genel olarak. İki bin lira veripde beş bin liralık cihaz performansı da beklemeyin.
doğru diyorsunuz fakat bu güne kadar elektronik konusunda aşırı aşırı şanssız bi insan olarak ne aldıysam elimde patladı servislerde süründüm o yüzden en azından kronik sorunu olmayan bir cihaz almak istedim.

Oyla:

Alcatraz523

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uluhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Hocam QC4'ü Türkiye'de bile bulamıyorsunuz. Üstelik benim cihazımın şarj olma süresi kutudan çıkan şarj aleti ile ~1.5 saat sürüyor. Bence 4000mAh için çok iyi ve başarılı. İlla QC4 istiyorsanız yurt dışından sipariş vermeniz gerekiyor. Global sürümü satın aldıysanız içine koyulmaması doğal olabilir ülkemizde bu işi en yakından takip eden siteler bile satışını yapmıyor bu ürünün.

Eski bir lenovo p2 kullanıcısıyım. 24W hızlı şarjz gerçekten efsane. Desteği olmasına rağmen kutu içerinden çıkmaması kötü. En azından mi store da satılması gerekirdi.

Oyla:

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Eski bir lenovo p2 kullanıcısıyım. 24W hızlı şarjz gerçekten efsane. Desteği olmasına rağmen kutu içerinden çıkmaması kötü. En azından mi store da satılması gerekirdi.
Evet satılmama nedenini bilmiyorum. Belki ülkemizde kabul gören ya da tutulan bir özellik değildir.

Oyla:

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Kutudan cikan sarj aleti ile 1.5 saat imkansiz dostum. İlk ciktigi gunden beri RN7 kullaniyorum birak 1.5 saati, 2 saatin altinda sarj suresi gormedim. %100 sarj etmiyorsan baska tabi cunku belli bir seviyeden sonra sarj cok cok yavas doluyor.

Oyla:

c311at

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nimet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Cihazın bana göre en kötü tarafı kamerası. Beş para etmez. Bu arada not7 kullanıyorum. Kamera takıntınız yoksa alınabilecek bir cihaz..

Oyla:

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Kutudan cikan sarj aleti ile 1.5 saat imkansiz dostum. İlk ciktigi gunden beri RN7 kullaniyorum birak 1.5 saati, 2 saatin altinda sarj suresi gormedim. %100 sarj etmiyorsan baska tabi cunku belli bir seviyeden sonra sarj cok cok yavas doluyor.
Evet belli bir süreden sonra yavaş dolması normal, sanırım %70 gibi bir değerden sonra kesiyor ısınmayı engellemek için cihazlar. Yaklaşık 2 saatte %100 oluyor ama cihaz onu biliyorum.

Oyla:
Üst Alt